Darmowy weekend z Guild Wars 2: Path of Fire? Czekają nas nawet dwa!

Oczy Was nie mylą. W ten weekend będziecie mogli za darmo wypróbować Guild Wars 2: Path of Fire, które premierę ma mieć 22 września....

Oczy Was nie mylą. W ten weekend będziecie mogli za darmo wypróbować Guild Wars 2: Path of Fire, które premierę ma mieć 22 września.

Darmowe testy nowego dodatku już w ten weekend…

Więcej o nowościach znajdziecie tutaj. W dniach 11-13 sierpnia, czyli od jutra, ArenaNet udostępni część dodatku za darmo. Na własnej skórze poczujemy skwer  Crystal Desert, trafiając do Crystal Oasis, przy okazji poznając pierwszą część historii i zdobywając pierwszego mounta Raptora. Zapowiada się miodnie.


… a nowe specjalizacje wypróbujemy za tydzień

To nie koniec! Od 18 do 20 sierpnia w trybach PvP i WvW dane nam będzie przetestować nowe specjalizacje. Uwaga, bo do wojen między serwerami wymagany jest 60 poziom na darmowym koncie.

Oczywiście w obu przypadkach każdy może skosztować tego, co przyszykowali dla nas twórcy. Dodatek Heart of Thorne nie jest wymagany.


Przypominam, że Guild Wars 2 to gra f2p, ale pełna zawartość zostaje udostępniona po zakupie dodatku. Wtedy też z konta ściągane są irytujące limity. HoT nie staje się darmowy, więc od 22.09.2017 roku trzeba kupić dwa dodatki, by w pełni cieszyć się tym tytułem. Na szczęście pakiety i promocje pozwalają nabyć to wszystko w rozsądnych cenach. Potem nie trzeba wydawać ani złotówki.

Warto, bo GW2 oferuje wiele ciekawych rozwiązań, genialne, rozwijające się lore, różnego rodzaju starcia PvP, w tym takie gdzie walczy ze sobą kilkaset graczy. Jest to zdecydowanie najlepsze mmorpg, zaraz po World of Warcraft.

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i