Darmowy Weekend z Tom Clancy’s The Division

Gra Tom Clancy's The Division w końcu doczekała się darmowego weekendu. Jeśli nie mieliście jeszcze styczności z tym tytułem, koniecznie go wypróbujcie!...

Tom Clancy’s The Division

Tom Clancy’s The Division to gra akcji nastawiona na rozgrywkę wieloosobową. Za stworzenie tego tytułu odpowiedzialne jest szwedzkie studio Massive Entertainment.

Gra opowiada o ataku bioterrorystycznym na terenie USA, w wyniku którego tamtejsza ludność zostaje zdziesiątkowana. Sytuacja nie polepsza się nawet po wprowadzeniu kwarantanny czy interwencji wojska. Do akcji wkraczają członkowie tajnej agencji Strategic Homeland Division.

Kontrolowani przez graczy agenci będą musieli nie tylko odkryć kto jest odpowiedzialny za atak terrorystyczny, ale i również stoczyć walkę z rywalizującymi ze sobą frakcjami chcącymi przejąć kontrolę nad miastem.


Darmowy weekend

Jeśli nie mieliście jeszcze szansy wypróbować nowego tytułu, to idealna okazja dla was! Od 14 września o godzinie 19:00 do 17 września do godziny 22:00 wszyscy gracze będą mogli zyskać pełen dostęp do podstawowej zawartości gry. Warto również dodać, że już od dzisiaj możecie rozpocząć pobieranie na platformie Uplay PC, aby gra była gotowa w czasie rozpoczęcia darmowego weekendu.

Jeśli chcecie zarejestrować swoje konto, wystarczy wejść w ten link. Dodatkowo jeśli chcielibyście zdecydować się na zakup gry, Ubisoft wprowadzi specjalną promocję na czas trwania darmowego weekendu.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.