[Destiny 2] Twórcy dają wersję „demo”, ale afera wokół expa trwa!

Destiny 2 - niektórzy kochają, ale są też osoby mniej entuzjastyczne. Ostatnio wynikła drama dotycząca doświadczenia. Oceńcie sami, z darmowym demo!...

Destiny 2 to świeża jeszcze produkcja studia Bungie, którą widzimy również w aplikacji Battle.net Blizzard. Obecnie wywołuje sporo kontrowersji, więc nich powinniśmy zacząć.

Doświadczenie i problemy z nim

Otóż w grze obowiązywało „skalowanie zdobywanego doświadczenia„, znacznie ograniczające osoby spędzające przed Destiny 2 wiele godzin z rzędu. Gracze zauważyli zależności, a twórcy przyznali, że taki system istnieje. Przy okazji dodali, że działa on źle, więc go wyłączyli.

Przy okazji podwyższyli znacząco ilości expa niezbędne do wbicia kolejnego engramu (odpowiednik skrzynek, to je „farmi się’ za doświadczenie po wbiciu maksymalnego poziomu). Teraz jeden taki lootbox wymaga 160 000 doświadczenia, a nie 80 000 jak było wcześniej.

Innymi słowy, trudniej jest osiągnąć grając mało, kiedy maniacy cieszą się ze znacznych ułatwień. Źródło w tym wypadku to PCgamer.

Wersja demo

Twórcy udostępnili też darmowe demo gry, zawierającą po części z każdego interesującego elementu. Ściągając wersję próbną dostaniecie dostęp do części kampanii, dwóch lokacji (Tytan i European Death Zone) oraz PvP.

Wszystkie postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, jeżeli nabędziecie ją, ale to już standard. Tutaj ściągniecie ją. Nie zapomnijcie po wszystkim napisać, co sądzicie o grze!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i