Doomfist i jego Pięść Zagłady już masakrują bohaterów na serwerze testowym!

Doomfist, zwany Pięścią Zagłady, już został ujawniony i znamy nie tylko jego historię, ale również zdolności. To jest dosłownie czarny charakter....

Doomfist, zwany Pięścią Zagłady, już został ujawniony i znamy nie tylko jego historię, ale również zdolności. To jest dosłownie czarny charakter i nie mówię tu tylko o jego kolorze skóry.

Syn poważanej nygeryjskiej rodziny, która tworzyła i rozwijała cybernetyczne protezy. Poza tym był fanem oraz mistrzem sztuk walk. Niestety, stracił w wypadku rękę, którą zastąpił sztuczną kończyną. Przez to utracił możliwość udziału w zawodach, a te były jego sensem życia. Pogrążony w pustce, został zwerbowany do Szponu, przez poprzednią Pięść Zagłady. Współpraca im się dobrze układała, ale nasz antybohater zabił swojego mistrza, przejął tytuł oraz Pięść i stał się jednym z najbardziej niebezpiecznych przywódców Szponu. Został co prawda złapany i zamknięty, jednak teraz wrócił na wolność, by pogrążyć ludzkość w konflikcie, licząc, że ten uczyni ją silniejszą.

Tyle, jeżeli chodzi o lore. Co ze zdolnościami? Normalnie Akande Ogundimu (bo tak brzmi prawdziwe imię naszego twardziela) ataki dystansowe wyprowadza z działka na swojej lewej ręce. Są one oczywiście najskuteczniejsze w starciu na krótki dystans. Ważne jest to, że amunicja sama się odnawia z czasem, a „magazynek” pozwala na 4 strzały jeden po drugim.

Poza tym posiada dwa doskoki: pierwszy przyciąga wszystkich oponentów do niego po lądowaniu, a drugi to potężna, odpychająca trafionego wroga szarża. Delikwent odrzucony w ten sposób w ścianę otrzyma dodatkowe obrażenia. Doomfist, jako mistrz sztuk walki, potrafi także wyrzucić stojących naprzeciwko rywali w powietrze. Wspomniałem o tym, że to tank? Nie? No, bo nie jest, chociaż jego umiejętność pasywna sugeruje coś innego. Nazywa się „Najlepsza Obrona” i tworzy tymczasowe osłony, za każdym razem, kiedy zada on obrażenia zdolnościami.

Przy takim zestawie wyskoczenie w powietrze i zadanie ogromnych obrażeń nie wydaje się ciekawe, chociaż tak wygląda jego superzdolność. Fajnie, nie? Na koniec dodam tylko, że posiada 250 punktów zdrowia.

Doomfist jest już dostępny na serwerach testowych i oficjalnej stronie Overwatcha (tutaj).

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryOverwatch

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i