DotA2 zapowiedziała wróżkę powietrza i pancerniko-koto-muszkietera jako grywalne postacie.

Na The International dowiedzieliśmy się o kolejnej dwójce bohaterów, którzy wejdą wraz z nadchodzącą aktualizacją The Dueling Fates...

Na The International dowiedzieliśmy się nie tylko o nowej grze karcianej w świecie DotA2 (tutaj), ale również zobaczyliśmy dwójkę następnych bohaterów oraz poznaliśmy nazwę kolejnej dużej aktualizacji – The Dueling Fates. Wszystko dzięki nowemu cinematicowi.

Dwójka nowych postaci

Pierwszy to muszkieter, przypominający pancernika skrzyżowanego prawdopodobnie z kotem. Włada szpadą i zwinął się, zmieniając w taranującą wszystko, żywą kulę. Czuć w nim ducha powieści Aleksandra Dumasa.

Druga jest wróżka z latarnią, gdzie czai się jakiś niezbyt przyjazny duch. Pokazała się tylko na kilka sekund, ale sprawiała wrażenie równie słodkiej, co niebezpiecznej. Przypuszcza się, że to ona pojawiła się wcześniej w plikach gry pod nazwą Sylph. Co ciekawe dokładnie tak nazywają się mitologiczne duchy powietrza.

Ma używać ataków dystansowych oraz zdolności takich jak  Grapple, Shadow Realm, Flash Powder oraz Will-O-Wisp. Oczywiście mamy do czynienia z dataminingiem, więc nie możemy potwierdzić tej nowiny.


Na razie nie mamy dokładniejszych informacji. Od roku Valve tworzy własne postacie, nieinspirowane oryginalnym Defence of the Ancients. Pierwszy, Monkey King, został ujawniony niemal równo rok temu, podczas The International 2016. Jak widać, twórcy nie zwalniają i tym razem pokazali duet. Ciekawi mnie tylko, czy sam patch będzie godny zeszłorocznego, ogromnego 7.0.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i