DotA2: zostaje pobity nowy, potwornie wysoki rekord puli nagród na The International 2017

Zostaje pobity nowy, potwornie wysoki rekord puli nagród na The International. W tym roku Valve włożyło 1.6 miliona dolarów. Natomiast gracze 1200% więcej....

DotA2 od wielu lat jest chyba królem nagród za największe turnieje. Kwoty, jakie zostają zebrane do puli na każdy The International, są oszołamiające, a co roku pobijany jest nowy rekord. Tym razem Valve dało 1.6 miliona dolarów wkładu własnego. Jak bardzo to urosło?

Przepustki bitewne

Przypomnę, że twórcy zbierają pieniądze za pomocą Przepustek Bitewnych. Kupując taką za 10$, gracze otrzymują szereg nowych, ciekawych funkcji, zadania, możliwość obstawiania wyników meczów i o wiele, wiele więcej. „Jedynie” 25% dochodów ze sprzedaży trafi do rąk prosów, co też jest warte zanotowania.

Najważniejsze są jednak punkty i poziomy bitewne. Zdobywanie ich w grze lub poprzez zakup, zostaje nagrodzone nowymi przedmiotami, komentatorami, efektami. Tego jest naprawdę dużo, a wszystkie funkcje i perełki znajdziecie tutaj. Zanim jednak to zrobicie, przygotujcie się, gdyż pierwszym co zobaczycie jest pula nagród wynosząca….

Aktualna pula nagród

…w tej chwili 20 830 461 $. Wspomnę, że rekord z poprzedniego roku wynosił 20 770 460 $. Dodam tylko, że to nie koniec. Sam The International odbędzie się w drugim tygodniu sierpnia, a więc został jeszcze prawie miesiąc. Fanom uda się przekroczyć magiczną granicę 21 miliona dolarów? Zobaczymy!

Źródło grafiki

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i