Mamy gameplay z Naruto to Boruto: Shinobi Striker, które zapowiada się cudnie

Mamy nowy gameplay z Naruto to Boruto: Shinobi Striker, czyli MOBA osadzonej w uniwersum Naruto. Ujawniono na nim pierwsze szczegóły rozgrywki. ...

Mamy nowy gameplay z Naruto to Boruto: Shinobi Striker, czyli MOBA osadzonej w uniwersum Naruto. Ujawniono na nim pierwsze szczegóły rozgrywki.

Pierwszy trailer już Wam pokazywaliśmy tutaj. Tam też pojawił się nasz opis tej gry.

Wiemy na pewno, że będzie to MOBA, skupiona na walkach 4v4. Główną rolę mają odgrywać techniki ninja, elementy akrobatyczne i doskonali znani bohaterowie, w których się wcielimy. Sama gra ma raczej być nawalanką, gdzie kamera umieszczona jest za plecami bohatera. 

Wiemy jak będą wyglądać mecze, mapy….

Po pierwsze to nie same walki będą celem każdego meczu. W finalnej wersji ma pojawić się kilka map/trybów. Wiemy o Barrier Battle, gdzie trzeba będzie pokonać wrogiego bossa, co stanie się możliwe za pomocą Filarów Pieczętujących (tłumaczenie wymyślone przez redakcję). Prawdopodobnie nie obędzie się bez obrony, by przeciwnicy nie zrobili tego samego nam, więc pomimo braku minionów czy dżungli (chociaż kto wie) ten tryb najbardziej przypomina tradycyjne MOBA.

Znamy dwa zapowiedziane tryby PvP, ujawniony został kontent PvE oraz bohaterowie podzieleni na 4 typy

Ujawniono także Flag Battle, gdzie celem jest wykradnięcie flagi z bazy przeciwnika i obrona swojej. Chyba wszyscy to znamy. Do tego pojawią się różne tryby PvE.

…a nawet mamy ujawnionych pierwszych bohaterów!

Do tego można zobaczyć, na czym naprawdę polega „rozgrywka skupiona na elementach akrobatycznych”, a przy okazji poznać 4 typy bohaterów:

  • Atak – ninja skupieni na szybkości oraz sile, tacy jak Naruto (prawdopodobnie „podstawowy”, bez trybu mędrca i wszystkiego, co było dalej w anime), Kakashi oraz Pain (widoczne było tylko ciało Yahiko)
  • Dystans – czyli postacie trzymające wrogów na dystans. Sasuke (chyba też „podstawowy” jak Naruto lub z Mangekyou), Itachi oraz Konan.
  • Leczenie – typowi supporci, na razie pokazana została tylko Sakura. Co ciekawe ma klejnot na czole, który pojawił się u niej dopiero podczas wojny, kiedy Naruto oraz Sasuke wyglądają, jakby nie byli jeszcze na poziomie z tego okresu wydarzeń w historii.
  • Obrona – prawdopodobnie odpowiednik tanków, znany na razie jest tylko Kisame.

Warto też zwrócić uwagę, że opis typu leczącego mówi „leczy nie tylko siebie, ale również sojuszników”, co sugeruje, że bohaterowie będą posiadali jakąś wbudowaną formę regeneracji zdrowia.

R E K L A M A

Przyznam, że gra prezentuje się cudownie i trudno mi sobie wyobrazić, żeby nie wypaliła. Wspomniany gameplay możecie zobaczyć poniżej.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i