Garrosh wchodzi na serwery live!

Garrosh nadchodzi na serwery i zagracie nim już jutro. Przyniósł ze sobą zmiany w Ragnarosie i Rzeźniku i informację o czymś, co pojawiło się już wcześniej....

Garrosh powoli wchodzi na serwery live wraz z nowym patchem. Zagracie na nim już jutro! Co nas czeka? Nie będę się rozwodził, bo nie ma nad czym.

O samej postaci pisaliśmy Wam wiele razy. Z jego talentami zapoznacie się tu, natomiast przykładowe synergie znajdziecie tutaj.


Zmiany w balansie

Co w balansie? Bardzo mało i nie ma co się rozpisywać jak tutaj. Rzeźnikiem łatwiej będzie się stackować na graczach, kiedy Ragnarosowi dodano trochę obrażeń na niegranych talentach. W wypadku fana surowego mięsa nie będę się wypowiadał, poza tym co zostało napisane tutaj.

Natomiast u Władcy Ognia niewiele się zmieniło. Build pod W nie wydaje się opłacalny, kiedy stary pod Q i nowy pod E mają spory potencjał. Wychodzi na to, że jego styl gry pozostanie niemal taki sam.

Poza tym już nie zobaczycie tych samych postaci po przeciwnych stronach w Szybkich Meczach oraz przeciwko SI.

Z dobrych wiadomości: Hanamura została wyłączona ze wszystkich trybów gry, poza dowolnymi, dopóki nie dostanie reworka.


Wpadka Blizzarda

Jak sprawa wygląda z nowościami??Pojawił się zapis o potężnych buffach dla Smoczego Rycerza ze Smoczych Włości. Trwa dłużej, zadaje więcej obrażeń i jest przyjemniejszy w użyciu. Słowo kluczowe to „jest”. Dlaczego? Zmiana pojawiła się w ostatnim patchu, tylko Blizzard jej nie zanotował.

R E K L A M A

Cały, niewielki patchnote znajdziecie tu.

Możecie też porozmawiać o nowościach z HotS-a, na naszej grupie na Facebooku poświęconej MOBA Blizzarda!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryHeroes of the Storm

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i