Grim Fandango Remastered za Darmo na GOG-u!

Niedawno udostępniono za darmo wspaniałą przygodówkę Grim Fandango Remastered! Zobacz jak zdobyć ten tytuł i cieszyć się wspaniałą przygodą w Zaświatach!...

Grim Fandango Remastered

Grim Fandango Remastered to odświeżona wersja popularnej przygodówki od Lucas Arts. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tym tytułem, jest to gra przedstawiająca humorystyczny obraz zaświatów. W grze wcielamy się w zmarłego Manulea „Manny’ego” Calaverę, agenta podróży w Departamencie Zaświatów, którego celem jest dostarczenie dusz do Zaświatów. Gra ta podzielona jest na cztery akty, które przedstawiają inny dzień w życiu Manny’ego.

Gra inspirowana jest folklorem meksykańskim i amerykańskim stylem noir (Podobny styl możemy zauważyć na przykładzie kultowej gry L.A. Noire). Oprócz humoru i ciekawej koncepcji graficznej, gra ta oferuję również szereg zagadek logicznych, które sprawdzą wasz tok myślenia.


Grim Fandango Remastered za Darmo na GOGu!

Teraz pozostało pytanie ,,Jak mogę dołączyć tę grę do mojej kolekcji?”, otóż spieszę z pomocą. Oby otrzymać Grim Fandango Remastered wystarczy udać się na tę stronę (założyć konto jeżeli jeszcze nie macie), wcisnąć zielony przycisk ,,Odbierz tutaj” i bawić się dobrze jak agent podróży w Departamencie Zaświatów. Spieszcie się, gdyż oferta będzie trwała niecałe 2 dni!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry