Blizzard zapowiada zmiany w balansie kart!

Blizzard bierze się za zmiany!...

Minął już miesiąc od wydania dodatku Rycerze Mroźnego Tronu. Twórcy nie są jednak zadowoleni, więc postanowili zmienić kilka kart. Jak myślicie, czy będą to jedyne zmiany?


Zmiany balansu kart

Na szczęście, a może i nieszczęście są to tylko i wyłącznie nerfy, które zostały wycelowane głównie w Druida. Po wyjściu dodatku Malfurion według wielu opinii stał się najpotężniejszą postacią w obecnym Hearthstone.

Orzeźwienie (Innervate)

Orzeźwienie od zawsze dawało Druidowi szansę na mocne wejście do rozgrywki. Osoby odpowiedzialne za balans postanowiły trochę przygasić jego początkową fazę gry.

Od teraz karta będzie dawała nam tylko jeden kryształ many w trwającej turze.

Ognisty wojenny topór (Fiery War Axe)

Jest to prawdopodobnie najsilniejsza z broni w początkowej fazie gry. Przy jej pomocy jesteśmy w stanie wyeliminować praktycznie każdego taniego stronnika. Dodatkowo broń ma doskonałą synergię z piratami oraz kartami ją wzmacniającymi.

Blizzard osłabił jego impakt na grę w pierwszych turach poprzez zwiększenie kosztu many.

Zły urok (Hex)

Twórcy nie widzą zbyt dużego problemu w obecnej sile Szamana. Postanowiono jednak osłabić jego siłę w zwalczaniu mocnych jednostek.

R E K L A M A

Koszt many został zwiększony o 1.

Dowódca murloków (Murloc Commander)

Karta była zbyt silna z powodu jej efektu. Po jej zagraniu nasze murloki otrzymują bonus w postaci dodatkowych statystyk +2/+1. Jeśli te małe stwory się rozpędzą to ciężko jest je zatrzymać.

Siła efektu została osłabiona, aby ułatwić przeciwnemu graczowi znalezienie odpowiedzi na nasze zagranie.

Posiew zarazy (Spreading Plague)

Karta musiała otrzymać prędzej czy później nerfa. Jest to jedno z najlepszych zaklęć obronnych Druida, które w ułamku sekundy może zatrzymać agresję przeciwnika.

W celu osłabienia tej karty, jej koszt został podniesiony o 1.


Sala chwały

 

Lodowy blok (Ice Block)

Blizzard zasiał strach w sercach osób, które uwielbiają grać Magiem. Najpotężniejsze z zaklęć obronnych tej klasy może zostać przeniesione do Sali Chwały. Czy to oznaczałoby jego koniec? Na szczęście twórcy nie zamierzają tego zrobić, przynajmniej na razie.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Hearthstone

Mam 17 lat i niedawno rozpocząłem swoją przygodę w MMO24.pl, jestem graczem kochającym wszelkiego rodzaju imprezy związane z e-sportem. Moimi ulubionymi grami są Hearthstone i oczywiście League of Legends. W wolnych chwilach poświęcam się pisaniu artykułów oraz muzyce! :D