Komentator Hearthstone potrzebny od zaraz!

Grupa odpowiedzialna za Hearthstone E-Sport poszukują komentatorów na Tespa 2017 Collegiate Hearthstone Championship Tour! Komentator Hearthstone to twoje marzenie? To jest twoja szansa!...

Grupa odpowiedzialna za Hearthstone E-Sport poszukuje komentatorów na Tespa 2017 Collegiate Hearthstone Championship Tour! Komentator Hearthstone to twoje marzenie? To jest Twoja szansa!

Komentator Hearthstone

Poszukiwany jest Dynamiczny duet, który ma  wzmocnić  szeregi komentatorów na Tespa 2017 Collegiate Hearthstone Championship Tour, o bystrym umyśle analitycznym, mistrzowskich umiejętnościach mówienia i poczuciem humoru. Musi potrafić wnieść życie na streamie, zarówno dla widzów, jak i dla samej atmosfery w studiu. Nie ma lepszego sposobu na znalezienie takich osób, niż zwrócić się do społeczności Hearthstone!

[advert id=”63384"]

Komentator Hearthstone_scena

Jak się zgłosić?

[a[advert id=”63384"]p>

Wystarczy znaleźć osobę chętną do komentowania z Tobą, pobrać mecz, nagrać i opublikować na Youtubie film. Następnie napisać na twitterze  @PlayHearthstone i wkleić link do nagrania z  #HScast2017 w opisie.  Mecz do komentowania można pobrać tutaj! ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE JEDYNIE W JĘZYKU ANGIELSKIM!

Opis meczu:

Zwyczajny mecz  w systemie Bo5 pomiędzy Iksarem i Puffinem podczas  2017 Winter Championship. Zwycięzca przechodzi do wielkiego finału!

R E K L A M A

Puffin wygrał  Innkeeper’s Showdown tournament i wygląda na to, że chce wygrać kolejny raz. Iksar, niegdyś uważany za dominującą siłą na scenie Hearthstone. Nie miał dobrego wyniku na koniec roku, dlatego stara się odbić od dnia i idzie po pewne zwycięstwo. Gracze przynieśli następujące talie:

Iksar: Dragon Priest, Pirate Shaman, Aggro Warrior.

Puffin: Jade Druid, Miracle Rogue, Reno Warlock.

Swoje zgłoszenia, można wysyłać od dziś do 13 stycznia!

[adv[advert id=”63384"]

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie Blizzarda. Pozostało tylko życzyć Wam szczęścia w konkursie! Nie ważne czy jesteś profesjonalistą, amatorem, albo kimś pomiędzy. Ważne, żebyś spróbował swoich sił!

Jak Wam się podoba pomysł? Komentator Hearthstone to dobra robota? Napiszcie w komentarzach!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Hearthstone

Maciej “Frequen” Duda – Jestem licealistą z Krakowa. Od małego dziecka gram w gry i tak mi zostało do teraz. W swoim życiu mam czas na różne dyscypliny sportu i e-sport. Uważam, że takie połączenie rozwija mój refleks i siłę.