Reklama telewizyjna Hearthstone – Take this Inside!

Już niedługo pojawi się kolejna reklama telewizyjna Hearthstone! Blizzard zaskakuje, tym razem parodiując grę i pokazuję jak rozwiązywać konflikty!...

Już niedługo pojawi się kolejna reklama telewizyjna Hearthstone! Blizzard jak zwykle zaskakuje, tym razem pokazując śmieszny wydźwięk gry i w jaki sposób można się przy niej bawić. Idealny sposób na spędzanie wolnego czasu!

[advert id=”63384"]

Reklama telewizyjna Hearthstone

Poniższa reklama jest typową parodią gier fantasy i powagi, jaką obdarzają je gracze. Moim zdaniem Blizzard chciał pokazać, że Hearthstone to gra dla każdego! Nie ma znaczenia, czy jest się fanem flagowych gier amerykańskiej firmy. Dzięki tej reklamie wiem, jak rozwiązywać problemy w szkole.

A dla ciekawskich…

Dlaczego reklama nie pokazuję,  jak gra wygląda naprawdę?

Większość reklam gier na urządzenia mobilne nie pokazuje, jak rozgrywka wygląda naprawdę, co więcej często nie mają nic wspólnego z tematem przewodnim. Reklamy aplikacji typu Clash of Clans, Game of War i Boom Beach mają być na tyle śmieszne, żeby gracz pomyślał, że sama gra też jest taka. Jest to znany sposób zachęcania do pobrania. Celem takich reklam są konsumenci, którzy na co dzień nie mają nic wspólnego z grami.

Dla fanów reklam umieszczam poniżej jeszcze dwie starsze reklamy!

[a[advert id=”63384"]p>

R E K L A M A

[adv[advert id=”63384"]

A jak Wam się podoba nowa reklama? Napiszcie koniecznie w komentarzach!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Hearthstone

Maciej “Frequen” Duda – Jestem licealistą z Krakowa. Od małego dziecka gram w gry i tak mi zostało do teraz. W swoim życiu mam czas na różne dyscypliny sportu i e-sport. Uważam, że takie połączenie rozwija mój refleks i siłę.