Rycerze Mroźnego Tronu nowymi „bohaterami” w Hearthstone!

Zobaczcie czym zaskoczy nas kolejny dodatek do Hearthstone, Rycerze Mroźnego Tronu. Tak, ta ładna pani z obrazka to Rycerz Śmierci, o imieniu Jaina...

Król Lisz powrócił, ale tym razem jest znacznie potężniejszy. Zabił 9 bohaterów i wskrzesił ich jako rycerzy śmierci. Teraz nic ich nie zatrzyma przed zwycięstwem… w Hearthstone’owej karczmie. Bo mówimy oczywiście o nowym dodatku do karcianki Blizzarda. Nosi on tytuł Rycerze Mroźnego Tronu.

Przyniesie on 135 nowych kart, ale o nich pomówimy sobie zaraz. Zacznijmy od tego, że w ramach dodatku, zostanie udostępniona darmowa przygoda. Za przejście prologu, gracze otrzymają losowego Rycerza Śmierci (o czym zaraz), a pokonanie całej obsady Cytadeli Lodowej Korony, w tym samego Króla „Arthasa” Lisza, zostanie nagrodzone łącznie trzema pakietami z dodatku. Oczywiście już dostępna jest przedsprzedaż za 49.99€ i zawiera 50 pakietów oraz specjalny rewers.

Przejdźmy jednak do samych kart. Największą nowością jest dodanie Rycerzy Śmierci, którzy mają mechanikę podobną do Jaraxxusa, ale nie zmieniają zdrowia bohatera, a jedynie dają pancerz, nową moc specjalną i mają swoje okrzyki bojowe. Ujawniona została nieumarła wersja Rexxara, która po wejściu na stół zadaje 2 punkty obrażeń wszystkim wrogim stronnikom, a co turę, za standardowy koszt dwóch many, może odkryć dwie bestie. Te zostaną zszyte ze sobą (a atak, zdrowie oraz koszt many zsumowane) i do ręki zostanie dodana hybryda-zombie mająca wszystkie umiejętności obu wybranych kart. Ten Rexxar kosztuje 6 many i prawdopodobnie to będzie standard wśród Rycerzy Śmierci, gdyż pozwala to przy 10 many zagrać jego, starą oraz nową moc specjalną.

Poza tym zostanie dodana nowa mechanika: Kradzież życia. Jak wszyscy pewnie się domyślają, karty z tym efektem przy ataku będą przywracać swojemu bohaterowi tyle zdrowia, ile zadadzą obrażeń. Co ciekawe pojawią się zaklęcia (a także prawdopodobnie bronie) z tą zdolnością. Poza tym w dodatku zobaczymy różne wariacje związane z agonią oraz potężne moce, mające specyficzne wymagania.

Warto również wspomnieć, że wśród kart legendarnych znajdą się również nerubianin (ponownie Anub’arak?), przedstawicielkę Val’Kyrli  i masa sług Króla Lisza, a także rodzimi mieszkańcy Północnej Grani. Szczegółów dowiemy się najpóźniej 24 lipca. Zapowiedziano, że do tego dnia wszystkie karty zostaną ujawnione, a sam dodatek pojawi się w sierpniu. Natomiast strona mu poświęcona, już jest dostępna tutaj.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryHearthstone

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i