Tanie talie Nefrytowego Lotosu!

Odwiecznym pytaniem na każdym forum związanym z Hearthstone jest - Jakie są tanie talie? Poniższe talie pomogą wyjść z rang od 20 do 11, a nawet wyżej....

Odwiecznym pytaniem na każdym forum związanym z Hearthstone jest – Jakie są tanie talie? Przychodzę Wam z pomocą. Poniższe talie pomogą wyjść z rang od 20 do 11, a nawet wyżej. Nie mają żadnych przygód, epików lub legendarek (z wyjątkiem tych darmowych). Jeśli jesteś początkującym graczem lub masz ubogą kolekcję kart to ten artykuł jest własnie dla ciebie!

Tanie talie

Każda opisana talia posiada link to rozpiski kart.

[advert id=”63384"]

Nefrytowy Druid (1340 pyłu)

Jest to jeden z potężniejszych archetypów talii w obecnej mecie. Powodem tego jest duży potencjał w późniejszych fazach rozgrywki. Dorzucono karty z prowokacją, żeby tania talia miała szansę z wojownikiem opartym na piratach.

Kluczowe ulepszenia:

1x Druid Szponów -> Aya Czarny Pazur

R E K L A M A

Polecane ulepszenia:

1x Druid Szponów + 1x Żrący Bagienny szlam -> 1x Fandral Jeleniorogi + 1x Kruczy Symbol
2x Mroczny Arakkoa -> 2x Pradrzewiec wojny

 Midrange Shaman (1600 pyłu)

Ciężko stworzyć tanią talię dla szamana, bo potrzeba dużo drogich kart. Większość z nich można zdobyć z przygody “Pewnej nocy w Karazhanie”. Mimo wszystko to dobra talia.

Kluczowe ulepszenia:
2x Giermek Argentu-> 2x Trogg tunelarz
2x Żongler płomieni -> 2x Portal Malstromu
2x Beztwarzowy Płomieniec -> 2x Widmowe Pazury
1x Żądza krwi -> 1x Zgładziciel

[a[advert id=”63384"]p>

 Miracle Rogue (1480 pyłu)

W tym łotrze został dodany Poszukiwacz przygód, który jest dobrą alternatywą dla Edwin VanCleefa. Tańsza wersja nie różni się zbytnio od droższej. Zaletą taniej talii jest: łatwe czyszczenie stołu, możliwość stworzenia mocnych stronników i chronienia przez ukrycie.

KEY UPGRADES
2x Kosior -> 2x Przygotowanie
2x Uderzenie cieni -> 2x Grabieżca Grobowców

NICE TO HAVE UPGRADES
1x Podrobiona moneta + 2x Giermek Argentu -> 1x Kaprawe Oczko + 2x Pomniejszy Bukanier
2x Bukanier -> 2x Łomotrzyk

PERSONAL PREFERENCE
2x Agent WW:7 -> 2x Czerwony Żmij many

[adv[advert id=”63384"]

Mam nadzieję, że tanie talie przypadły Wam do gustu i nowi gracze chętnie z nich skorzystają. Już  wkrótce pojawią się kolejne zestawy z poszczególnych gangów. Nie zostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia i legendy pod koniec sezonu. Napiszcie w komentarzach, jak podobają się takie zestawienia talii i czy chcecie więcej artykułów tego typu?

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Hearthstone

Maciej “Frequen” Duda – Jestem licealistą z Krakowa. Od małego dziecka gram w gry i tak mi zostało do teraz. W swoim życiu mam czas na różne dyscypliny sportu i e-sport. Uważam, że takie połączenie rozwija mój refleks i siłę.