Tanie talie Posępnych Zbirów!

Odwiecznym pytaniem na każdym forum związanym z Hearthstone jest - Jakie są tanie talie? Poniższe talie pomogą wyjść z rang od 20 do 11, a nawet wyżej....

Odwiecznym pytaniem na każdym forum związanym z Hearthstone jest – Jakie są tanie talie? Przychodzę Wam z pomocą. Poniższe talie pomogą wyjść z rang od 20 do 11, a nawet wyżej. Nie mają żadnych przygód, epików lub legendarek (z wyjątkiem tych darmowych). Jeśli jesteś początkującym graczem lub masz ubogą kolekcję kart to ten artykuł jest własnie dla ciebie!

Tanie talie

Każda opisana talia posiada link to rozpiski kart.

[advert id=”63384"]

Pirat Warrior (1440 pyłu)

Jest to jedna z łatwiejszych talii i najbardziej efektywnych. Kosztuje mało pyłu, ponieważ potrzeba tylko 6 rzadkich kart. Taktyka polega na jak najszybszym zabiciu przeciwnika przy użyciu broni, synergii między kartami i szarży.

Kluczowe ulepszenia:

1x Obskurny Gadżeciarz -> 1x Kaprawe Oczko

R E K L A M A

Polecane ulepszenia:

1x Konny Argentu-> 1x Sr. Płetwin Mrrgglton

1x Konny Argentu -> 1x Leeroy Jenkins

 

Aggro Paladyn (1420 pyłu)

Talia oparta na Kramarzu z Posępnego Zaułka i boskich tarczach. Stronnicy są bardzo mocne w początkowej fazie gry i ciężko je zniszczyć, dzięki czemu możemy budować stół i niszczyć stronników przeciwnika lub uderzać w portret.

KEY UPGRADES
2x Żongler Płomieni -> 2x Szeryf z Ciemnego Zaułka
1x Worgen dywersant -> 1x Sr. Płetwin Mrrgglton
2x Dar Królów -> 2x Pomniejsi rekruci
1x Żrący bagienny szlam -> 1x Strażniczka Uldamanu
1x Golem zbożowy -> 1x Strażniczka Uldamanu

NICE TO HAVE UPGRADES
2x Srebrytowy Czempion -> 2x Doppelgangster
1x Druhna z Mrocznych Włości -> 1x Żarobuch Palibrody

[a[advert id=”63384"]p>

 

Hybrydowy Łowca (1400 pyłu)

Jest to agresywna talia, jak na łowce przystało. Dzięki dobrym stronnikom, którzy mogą być ulepszeni, ma przewagę w środkowej części gry. Jeśli przeciwnik nie ma odpowiedzi na szybko pojawiające się stwory, to dostajesz darmową wygraną.

KEY UPGRADES
2x Ognisty nietoperz -> 2x Szybki strzał
2x Padlinożerny Czew -> 2x Szczurza Gromada
1x Tundrowy nosorożec -> 1x Piącha

NICE TO HAVE UPGRADES
2x Padlinożerna hiena -> 2x Miła babunia
1x Zabójczy Strzał -> 1x Don Sze’Fu

[adv[advert id=”63384"]

Mam nadzieję, że tanie talie przypadły Wam do gustu i nowi gracze chętnie z nich skorzystają. Już  wkrótce pojawią się kolejne zestawy z poszczególnych gangów. Nie zostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia i legendy pod koniec sezonu. Napiszcie w komentarzach, jak podobają się takie zestawienia talii i czy chcecie więcej artykułów tego typu?

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Hearthstone

Maciej “Frequen” Duda – Jestem licealistą z Krakowa. Od małego dziecka gram w gry i tak mi zostało do teraz. W swoim życiu mam czas na różne dyscypliny sportu i e-sport. Uważam, że takie połączenie rozwija mój refleks i siłę.