Hi-rez ostro zaszaleje dzisiaj wieczorem z aktualizacjami!

Zarówno SMITE, jak i Paladins ze stajni Hi-rez dostają srogie aktualizacje, które namieszają w obu tytułach. Zostańcie z nami, a dowiecie się co nas czeka...

Hi-rez, odpowiedzialne za gry takie jak SMITE („LoL w 3D”) czy Paladins („Darmowe Overwatch”), dzisiaj wieczorem zaszaleje. Obie produkcje dostaną po dużym patchu oraz prawdopodobnie po bohaterze. Wszystko jutro zostanie opublikowane na serwerach testowych, a w okolicach 6 grudnia na live.

Paladins

Zacznijmy od Paladins. Prezentacja aktualizacji OB64 rozpocznie się o godzinie 19:00. Pojawi się w patchu nowa mapa. Do tego zwykle nieparzyste wersje otwartej bety (tak, Paladins to beta…) zawierają „lepsze” skórki, a parzyste – czempionów. Jak widzicie, teraz kolej na kogoś do grania.

Ostatnio mieliśmy Talusa (flank), Terminusa (front) oraz Vivian (dps), więc raczej czeka na nas support, na co wskazują skrzydełka. Ewentualnie to skin do Lexa, co sugeruje tekst „Ujawnij swoje grzechy!”. Wolałbym jednak pomocnika-anioła z obsesją.

Przecieki mówią o Vanguardzie z tarczą pistoletami i szarżą. Nie ma się jednak nad czym rozwodzić, bo została jeszcze jedna rzecz: świąteczne wydarzenie, które startuje, a Eve z grafiki powyżej jest jego częścią!

 

SMITE

Tutaj jest niemniej ciekawie. Czas na epickie zakończenie Odysei. Do spodziewamy się boga; w plikach gry znaleziono potwora – Cerbera.

Miałby mieć ducha oraz mechanikę korzystającą ze wszystkich trzech głów, z których każda oferuje odrobinę inne premie. Poza tym raczej nie spodziewajmy się fajerwerków. Jakieś epickie skórki, osłabienie Fenrira i wzmocnienia „dwójki” Ra. Na konkrety poczekamy do 22:00, kiedy to twórcy ujawnią wszystko na specjalnym streamie.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryMOBA

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i