Homefront do zgarnięcia za darmo na platformie Steam!

Niedawno udostępniono grę Homefront autorstwa Kaos Studios za Darmo! Zobacz jak zdobyć ten tytuł i cieszyć się niesamowią rozgrywką!...

Homefront

Homefront jest to gra stworzona przez KAOS Studios w 2007 roku, która opowiada o członkach ruchu oporu w Ameryce podczas inwazji Korei. Tytuł ten jest typowym przedstawicielem gatunku strzelanin. Jak na tego typu grę przystało jest ona opatrzona również trybem multiplayer. Główną osią wydarzeń są pojedyncze akcje partyzanckie przeciw okupantowi na terenach dobrze nam znanej Ameryce.

Fabuła tego tytułu została wymyślona przez amerykańskiego scenarzystę Johna Miliusa (twórcy scenariusza do Czasu Apokalipsy), a więc mamy do czynienia z bardzo dobrą grą akcji, z wyraźnie zarysowanymi i przejmującymi bohaterami.


Homefront za Darmo na platformie Steam

Grę tą postanowiono rozdawać za darmo na stronie Humblebundle. Aby ją dołączyć do swojej kolekcji na platformie Steamie, należy na stronie sklepu utworzyć konto a następnie udać się pod ten link https://www.humblebundle.com/store/homefront. Musicie się jednak pospieszyć jeżeli chcecie mieć tytuł w swojej bibliotece, gdyż oferta jest ograniczona czasowo. Grę możecie zgarnąć za darmo do soboty!

Nie pozostaje mi już nic innego jak życzyć wam udanych akcji partyzanckich!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry