Buff na rdzeń! – Testowane nowe rozwiązanie


test

Na Publicznym Serwerze Testowym została wprowadzona masa zmian. Poza licznymi reworkami, zmodyfikowane zostały Rdzenie. Posiadają tam więcej wytrzymałości lecz tarcza chroniąca je została osłabiona. UWAGA!Zmiana nie pojawi się w patchu. Buff został wprowadzony tylko na PST w ramach testów.

Zmiany polegają na:

 • Zwiększeniu ilości HP z 14k do 25k.
 • Zmniejszeniu wartości tarczy z 7k na 4k.
 • Regeneracja tarczy została bez zmian, jest to 100 punktów wytrzymałości tarczy/s gdy nie otrzyma obrażeń przez 8 sekund.
 • Wartość tarczy zwiększa się z czasem. W drugiej minucie wynosi 200 punktów wytrzymałości,w trzeciej 300 itd.. W dwudziestej minucie wartość tarczy zwiększa się dwukrotnie.
 • Po dwudziestej minucie Rdzeń potrzebuje 59 sekund do pełnej regeneracji tarczy.

Moim zdaniem zmiany mogłyby mieć duży wpływ na grę. Z pewnością wydłużyłby się czas trwania rozgrywki, co jest zmianą na plus. Rzadziej byłyby widywane 12 minutowe mecze.  Z drugiej strony, co z wielkimi come backami? Wiele razy jedna wygrana walka pozwoliła odzyskać przewagę w przegranej grze. Wtedy cała drużyna atakowała Rdzeń i niszczyła go bez większych problemów. Jak byłyby teraz? Czy w ciągu 40-60 sekund będziemy w stanie zniszczyć Core przeciwnika?

test
test

Polecany film

 • Flis

  Przecież to nie wchodzi do gry…
  Poziom tego serwisu to tragedia.

  • Bartorexplay

   Dzięki za zwrócenie uwagi i przepraszam za moje nie dopracowanie., Obiecuje że więcej się nic takiego nie powtórzy. Jeszcze raz dzięki :D

 • SsjGodSsj ~ san

  ludzie chcieli zeby hots byl gra gdzie mecze nie sa dlugie jak w lolu… tworcy chcieli tego samego… i teraz kurwa ludzie chca wydluzenia czasu meczy ?! Polecam lola w takim ukladzie. Mam nadzieje ze ta zmiana nie zostanie wprowadzona. I tak trzeba by byc masakryczna lamą zeby przegrac mecz w np 12 minut albo trzeba by grac przeciwko takim łamagom zeby wygrac az tak szybko. Pozatym mniej czasu przypadajacego na kazdy mecz = wiecej golda. Jest dobrze tak jak jest !!