Czy Valeera dołączy do Nexusa z końcem stycznia?


test

Przypadkowy przeciek informacji?

Na Reddicie pojawił się screenshot ze strony zawierającej materiały prasowe z HotSa. Widać na nim, że przy dacie 24.01.2016  mamy dwa katalogi. Pierwszy, to event „Chiński Nowy Rok”, co może zapowiadać specjalne wydarzenie, podobne do tego z 2016 roku.

Valeera

Drugi natomiast jest dużo bardziej intrygujący. Mianowicie opisany jest „Valeera Screenshots”. Oczywiście, na dziś wszystko zostało uprzątnięte i nie ma śladu po tych rewelacjach, ale już wielokrotnie byliśmy świadkami, że takie przecieki pokrywały się z prawdą.


Wróżenie z fusów, czy wiarygodne źródło informacji?

Mimo wszystko coś wydaje się być na rzeczy. Screenshoty Valeery są o tyle ciekawe, że 3 listopada ubiegłego roku pewien użytkownik Reddita napisał, że do Nexusa w najbliższym czasie trafią: Varian, Zul’jin, Ragnaros i właśnie Valeera.

test

Dodatkowo, ten sam użytkownik przewidział skórki z Zimowej Uczty, legendarną skórke Muradina oraz Cyber Barana. Jeśli przecieki okażą się prawdziwe to Valeera najprawdopodobniej będzie zabójcą posiadającym permanentne ukrycie (jak Nova czy Zeratul) lub umiejętności zapewniającą jej niewidzialność.

Osobiście jednak jestem trochę sceptycznie do tego nastawiony, ponieważ szansa, że Blizzard wypuści pięciu z rzędu zabójców ze świata Warcrafta (Variana jako zabójcę), wydaje się mało prawdopodobna.


Nadchodzi Kel’thuzad?

Z drugiej strony byłbym bardzo zadowolony, ponieważ tajemniczy użytkownik reddita nie dość, że trafia w dziesiątkę ze swoimi przeciekami, to jeszcze zapowiedział, że:

„KT is also in the works!”

Co jasno daje do zrozumienia, że Blizzard pracuje nad Kel’thuzadem, którego w skrócie nazwyają KT. Nie wiem na ile to prawdopodobne, ale trzymam kciuki!

Autor: Remi


Dołącz do nas!

Jeśli i Twoją pasją jest granie i dzielenie się doświadczeniem z innymi, to dołącz do naszej ekipy! Wyślij tekst próbny na [email protected] i czekaj na informację zwrotną! Zapraszam!


Kolejny artykuł – Scroll Down!

test

Polecany film