Just nerf Illidan! Nieudokumentowane osłabienia zdrajcy na PST

Just nerf Illidan - powiedziano, kiedy zobaczono zdrajcę na PST. Nie umknęło to Blizzardowi, który cofnął buffy , ale już nie powiadomił o tym społeczności....

Just nerf Illidan!

Just nerf Illidan – to powiedzieli gracze, kiedy zobaczyli zdrajcę na serwerze testowym. Otrzymał dość znaczące zmiany i znaczne wzmocnienia buildu pod W. Wielu graczy od najniższego do najwyższego poziomu stwierdziła, że taki Łowca Demonów jest zdecydowanie zbyt silny. Nie umknęło to uwadze Blizzarda, który zdążył cofnąć buffy dwóch talentów, ale już nie powiadomił o tym społeczności.

[advert id=”63380"]

Jeżeli jesteście fanami Heroes of the Storm, zapraszamy do naszej grupy, gdzie będziecie mogli pogadać z nami o nowościach!

Nieudokumentowane zmiany w Illidanie

nerf illidan 2

Na PST znaleziono dwie zmiany w Illidanie. Po pierwsze cofnięto zwiększenie zadawanych ran z talentu Straceńczy Atak (poziom 1). Dalej wydłuża on czas działania premii do obrażeń od ataków podstawowych z Zamaszystego Ciosu (W), ale sam bonus został zmniejszony do 125% dodatkowego dmg, po trafieniu tą zdolnością przynajmniej dwóch wrogich bohaterów. Przypominam, że na serwerze testowym ta wartość wynosiła 150%, czyli modyfikacja jest cofnięciem buffa.

[a[advert id=”63380"]p>

Drugą zmianą jest przywrócenie starej wartości leczenia się z cechy, mając talent Złaknione Ostrze (poziom 7). Dnia 7 listopada Blizzard zwiększył to do 60%, ale aktualizacja 10.11.2016 na PST przywróciła tę wartość do 50%, czyli tyle ile jest na zwykłych serwerach, na przykład europejskim.

Czy „nerf” zatrzyma Illidana?

Te zmiany są dość znaczące. Mniej leczenia to gorsza wytrzymałość, czyli Illidan będzie miał mniej czasu na zadawanie obrażeń zanim zginie lub wycofa się. Bardzo podobnie jest z obrażeniami. Zmniejszenie ich wartości oznacza, że odnawianie zdrowia z cechy jest słabsze, a Łowca nie może zabić tak szybko swojej ofiary. Tak małe zmiany mogą przesądzić o losach walki drużynowej, zarówno na niższym, jak i najwyższym poziomie.

R E K L A M A

Mimo wszystko uważam, że Illidan będzie silny po Varian patchu. Już na ostatnich Mistrzostwach Świata , odbywających się podczas Blizzconu 2016, zdrajca był dość często wybierany i banowany. Przesądziły o tym jego niesamowite możliwości spltpushu i znaczna siła w walkach drużynowych.

[adv[advert id=”63380"]

O ile ten pierwszy aspekt nie został aż tak bardzo wzmocniony (przechodzenie przez ściany zapewnia lepszy mechanizm ucieczki), tak potyczki z udziałem Illidana będą miazgą dla przeciwników, jeżeli go zignorują. Wzmocnienia W buildu dają mu silny burst i możliwość szybkiego eliminowania wybranych celów, a tylko tego mu brakowało, by zniszczyć Nexus i wszystkich, którzy NIE SĄ GOTOWI!.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Heroes of the Storm

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i