Czy nowy patch zagości w serwerach Nexusa zaraz po IEM?

Nowa teoria dotycząca przyszłej wielkiej aktualizacji do Heroes of the Storm. Sprawdź jakie zmiany może przynieść najnowszy patch do gry!...

Już za tydzień wielki finał podczas IEM Katowice 2017!

Już w przyszłym tygodniu w Katowicach odbędzie się Western Clash w ramach Heroes of the Storm Global Championship. Będą to finały pierwszej fazy ligowej ligowej, w której do zdobycia jest pula nagród o łącznej wartości 100 000 dolarów.

Tymczasem użytkownicy Reddita nie próżnują i próbują znaleźć jakiekolwiek informacje na temat nowych bohaterów, skórek, map, eventów czy zmian w systemie gry.

[advert id=”69926"]

„Jeżeli jesteście fanami Heroes of the Storm, zapraszamy do naszej grupy, gdzie będziecie mogli pogadać z nami o nowościach!”


Nowe teorie

Jeden z użytkowników Reddita o nicku „jimmyislost” napisał dosyć ciekawą teorię, mówiącą o możliwym nadejściu wielkich zmian w HotSie. Dlaczego właśnie tak miałoby się stać?

  • Brak nowych pustych miejsc na bohaterów w menu wybierania postaci. Możliwe jest, że zostaną dodane nowe, jednak bardziej obstawiałbym nadejście nowego interfejsu, ponieważ i tak sloty na bohaterów zasłaniają już całą mapę.
  • Przerwa w HGC (mistrzostwa w Heroes of the Storm). Po rozgrywkach, które odbędą się w Katowicach i Easter Clashes będzie trzy-tygodniowa przerwa aż do etapu drugiego. Byłby to idealny moment na zapowiedź nowego większego patcha do Heroes of the Storm.

[a[advert id=”69926"]p>

  • Na początku 2017 roku zapowiedziano zmiany w systemie lvlowania konta, bohaterów oraz nagrodach. Szczegółowe informacje możecie uzyskać klikając w ten artykuł.

Heroes-of-the-storm-patch-2

Dodatkowo, nowy dyrektor działu Heroes of the Storm, Alan Dabiri zapewniał, że rok 2017 będzie pełen niespodzianek i nowości.

R E K L A M A

Czy zatem możliwe jest, aby pierwsze duże zmiany w 2017 roku zbliżały się do nas wielkimi krokami? Zapraszam gorąco do dyskusji na ten temat!


Czytaj kolejny artykuł – scroll down!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Heroes of the Storm

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.