Rodzaje walut w Heroes of the Storm – do czego służą i jak je zdobyć

W Heroes of the Storm istnieją trzy rodzaje walut. W tym artykule dowiecie się do czego służy każda waluta i co można zrobić, aby je nabyć w grze!...

Rodzaje walut w Heroes of the Storm

W Heroes of the Storm istnieją trzy rodzaje walut. Każda waluta służy nam do zakupu określonych przedmiotów, takich jak bohaterowie, stymulatory czy przedmioty kosmetyczne.

Złoto – podstawowa waluta w grze, dzięki której możemy kupić nowych bohaterów, niektórych wierzchowców czy też ponownie przelosować zawartość skrzynek.

Odłamki – Waluta ta pozwala na zakup skórek, wierzchowców, sztandarów, graffiti, komentatorów, kwestii, emotek i portretów.

Klejnoty – najrzadsza waluta w grze, dzięki której możemy kupić bohaterów, stymulatory i skrzynki.


Zdobywanie złota

Złoto jest walutą, którą najłatwiej zdobyć w Heroes of the Storm. Istnieje kilka możliwości na zdobycie tej waluty:

Wykonywanie dziennych zadań

  • Najprostszą metodą jest wykonywanie dziennych zadań w Heroes of the Storm. Wykonanie jednego zadania pozwoli nam na zdobycie od 200 do 800 sztuk złota w zależności od wylosowanego zadania.

Zdobywanie poziomów bohaterami

R E K L A M A
  • Kolejną metodą jest zdobywania poziomu doświadczenia bohaterami. Za każde pięć poziomów jednego bohatera zdobędziemy nagrodę w postaci 500 sztuk złota. Korzystanie ze stymulatora przyspieszy wasze expienie, dzięki czemu jeszcze szybciej zdobędziecie złoto, za które kupicie swoje zachcianki.

Rozgrywanie meczy

  • Za każdy rozegrany mecz w trybie przeciwko SI, szybkiego meczu, poza rankingowego i rankingowego otrzymamy symboliczną kwotę złota. Tutaj ponownie możemy wykorzystać działanie stymulatora, które dodatkowo zwiększy ilość złota za rozegrany mecz

Zdobywanie odłamków

Zdobywanie odłamków jest dość monotonnym zajęciem, jednak koniecznym, jeśli nie chcemy wydawać realnych pieniędzy za grę, aby zdobyć pożądane przez nas przedmioty z kolekcji.

Zbieranie odłamków ze skrzyń

  • Jest to jedyna metoda, dzięki której możemy zbierać odłamki. Możemy je wylosować ze skrzyń, bądź też z duplikatów przedmiotów z kolekcji. Możemy również skorzystać z ponownego wylosowania zawartości skrzynki, które jednak będzie się wiązać z utratą złota.

Zdobywanie klejnotów

Klejnoty są najcięższą do zdobycia walutą w grze. Jeśli jesteście początkującymi graczami Heroes of the Storm, to za osiągnięcie piątego poziomu konta otrzymacie aż 1000 klejnotów. Zalecałbym rozważne wykorzystanie klejnotów lub poczekanie do nabycia promocji, aby móc zakupić interesujący nas przedmiot po mniejszej cenie.

Zbieranie klejnotów za poziom konta

  • Za każde 25 poziomów konta gracze otrzymają 150 klejnotów, które mogą przeznaczyć na co tylko chcą. Nie jest to wprawdzie wielka kwota, jednak przy zachomikowaniu większej ilości będziecie mogli zakupić za nie bohaterów w promocji czy też stymulator, który przyda się w zdobywaniu poziomu, a co za tym idzie – większej ilości skrzynek.

To tyle w tej kwestii. Pamiętajcie że wszystkie rodzaje walut w Heroes of the Storm są możliwe do zebrania, więc jeśli macie cierpliwość, nie musicie wydawać realnych pieniędzy aby móc zakupić interesujący was przedmiot. Życzę wszystkim powodzenia w zbieraniu pożądanych przedmiotów! Do zobaczenia w Nexusie!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Heroes of the Storm

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.