Savjz i jego talie na szybkie Top 1!


Jeden z graczy zniszczył europejski ranking w Hearthstone, używając zupełnie nowych, ciekawych talii.  Wbił w łatwy sposób Top 1 na EU używając jedynie 3 talii opartych na nowych kartach. Zobacz talie na szybkie Top 1!

Kto to Savjz?

Janne „Savjz” Mikkonen jest profesjonalnym graczem w Hearthstone, pochodzi z Finlandii i obecnie gra dla Team Liquid. Z karciankami miał od dawna do czynienia. Grał w Magic the Gathering przez ponad 10 lat, ale nigdy nie brał udziału w profesjonalnych turniejach. Miał swój epizod z Warcraftem III, gdzie był sponosorowany przez organizację o nazwie –  Destination Skyline.

Co potrzeba, żeby zacząć grać jak Savjz?

  • w każdej talii jest Kazakus, jak to powiedział sam Savjz jest jedną z najlepszych kart nowego dodatku i każdy powinien go mieć.
  • dużo pyłu, na każdą talię potrzeba 11 tysięcy. Nawet Kripp poczułby ten ubytek.
  • warto zobaczyć jak on sam gra, często daję ciekawe porady na swoim twitterze.

Talie na szybkie TOP 1

Poniżej zamieszczam linki do hspwn, gdzie Savjz opisał dokładnie każdą kartę!

Nowa odmiana Reno Maga jest bardzo dobra. Nie spodziewałem się tak dobrych wyników tą talią.

talie na szybkie Top 1_ reno mage

Jest! W końcu nie zoolock! Renolock jest obecnie jedną z mocniejszych talii, jakie możemy spotkać. Mimo, że kosztuje sporo pyłu warto spróbować mocy demonów.

talie na szybkie Top 1_ renolock

To nie żart! Kapłan wraca na salony. Jest coraz częściej grany, co mnie bardzo cieszy! Wystarczyło tylko pokazać projektantom przez ostatnie miesiące, że nie da się nim grać i w nowym dodatku naprawili sowje błędy.

talie na szybkie Top 1_ renopriest

Talie na szybkie Top 1, to prawdziwe objawienie. Sam wbiłem już z 10 rangi do 5 i nie mam zamiaru zaprzestać na tym! Jeśli chcecie zobaczyć jak Savjz grał tymi taliami w legendzie to zamieszczam poniżej zapis ze streamu.

Pamiętajcie, że meta jeszcze nie jest stała i wciąż powstają kolejne archetypy talii. A Wy jakimi taliami gracie? Pochwalcie się w komentarzach!

Polecany film