Overwatch: Ukryte zmiany u Lucio!


test

Ostatnia aktualizacja do Overwatch wprowadziła do gry nową bohaterkę – Ane Amari. Ale oprócz nowej postaci, patch wprowadził kilka ukrytych zmian u Lucio.

Buff Lucio

W opisie aktualizacji nie było nawet wzmianki o jakichkolwiek zmianach w balansie postaci Overwatch. Dopiero gracze po kilku rozgrywkach zaczęli zauważać, że Lucio gra się inaczej, łatwiej.

  • Lucio teraz może jeździć po ścianach znacznie dłużej.
  • Gracze mają możliwość rozglądania się podczas jazdy po ścianie.
  • Lucio nie musi już skakać z jednej ściany na drugą podczas zbliżania się do kąta. Lucio po prostu prześlizguje się pomiędzy dwiema ścianami.

Wszystkie te zmiany są zaprezentowane w filmie poniżej:

Zmiana na lepsze?

Najdziwniejsze jest to, że Blizzard nie udostępnił żadnych informacji na temat tych zmian. Te zmiany naprawdę wiele zmieniają w rozgrywce Lucio. Teraz jest bardziej przyjazny dla nowych graczy i daje więcej możliwości profesjonalnym zawodnikom Overwatch.

test

Jednakowoż czy te zmiany są naprawdę konieczne? Lucio jest drugim, najczęściej wybieranym bohaterem w Overwatch, zaraz za Łaską. Być może Blizzard chciał zrekompensować nerf na umiejętności specjalnej lub Lucio od początku nie działał tak, jak tego chcieli twórcy?

test

Polecany film