Już jutro NioH otrzyma wsparcie dla myszki!

Już jutro do gry NioH zawita pacz, który wprowadzi wsparcie dla myszki oraz możliwość zmiany ustawień klawiszy! Już nie możemy się doczekać!...

Kilka słów o NioH

NioH to gra akcji stworzona przez firmę Team Ninja, która początkowo ukazała się 7 lutego 2017 roku wyłącznie na konsole PlayStation 4. Kilka miesięcy później dodano wersję na komputery osobiste. Gra zebrała wierną grupkę fanów, jednak tytuł ten posiadał duży minus. Był to brak wsparcia dla myszki, przez co gracze byli zmuszeni ogrywać tytuł na padach lub męczyć się wyłącznie na klawiaturze, która dodatkowo nie dawała możliwości przypisania klawiszy.


Nowy patch

Deweloperzy nie pozostali obojętni wobec krytyki graczy. Już jutro do gry trafi specjalny patch, który doda możliwość sterowania myszką oraz wprowadzi możliwość mapowania klawiszy. Ponadto gra doczeka się sporej łatki związanej między innymi z działaniem pada w grze oraz naprawą wielu uciążliwych bugów. Zapraszam również do zapoznania się z recenzją gry NioH na komputerach osobistych!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.