Już za tydzień zagramy nową bohaterką – Destiny!

Ostatnia perełka, Battlerite dostanie nową bohaterkę, która może namieszać. Chociaż nie udostępniono nic oficjalnie, chyba znamy jej zdolności....

Destiny już za niedługo w Battlerite

Już od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że wkrótce do ostatniej perełki, Battlerite. Tytuł ten od premiery zajmuje miejsce w top 10 najpopularniejszych gier na Steam, ostatnio zawłaszczając sobie ostatnią pozycję. Nie oddaje jej jednak, a niewykluczone, że twórcy planują skok na wyższe pozycje.

My tu gadu gadu, a twórcy zapowiedzieli, że już w następnym tygodniu oddadzą nam do gry Destiny, the Sky Ranger. Na razie nie mamy o niej żadnej oficjalnej informacji. Znamy jedynie jej wygląd oraz widzimy działo, jakim włada jedna ręką (lub zastępuje jej kończynę – wybaczcie, nie wiem jeszcze). Będzie strzelała nim w dinozaury? Bo prehistoryczny event nadchodzi, ale on jest tajemnicą póki co.

Tak się składa, że w pierwowzorze, Bloodline Champion, jest jedna pani, posługująca się identyczną bronią. To skupiona na dyktowaniu tempa i kontrolowaniu pola walki Metal Warden. Jej zdolności wyglądają następująco.

Zdolności Metal Warden

  • Metal Blast (LPM) – Wystrzeliwuje pocisk o umiarkowanych obrażeniach, średniej prędkości oraz zasięgu. Jeżeli trafiony wróg został osłabiony przez Molten Burst (Q) to otrzyma dodatkowe rany i zostanie odepchnięty, a debuff zniknie.
  • Charged Bolt (PPM) – MW ładuje swoją broń, po czym wysyła pocisk, uszkadzający przeciwnika,a także blokujący na chwile jego umiejętności. Zasięg, obrażenia oraz długość trwania blokady rośnie wraz z każdą sekundą ładowania.
  • Magnetic Orb (Spacja) – Bohaterka zmienia się w szybko poruszającą się kulę. Walnięcie nieprzyjaciela zabierze mu kilka punktów zdrowia i odepchnie. Co ciekawe, Destiny na arcie wydaje się być w osłonie o kształcie kuli, co pokrywa się z tą zdolnością.
  • Molten Burst (Q) – Strzela pociskiem, smyrającym wszystkich wrogów stożku, zmniejszającym ich prędkość ruchu, obrażenia i leczenie. Ma to synergię z Metal Blast.
  • Iron Jump (Ctrl+Q) – Metal Warden skacze, zadając przeciwnikom w miejscu lądowania obrażenia, odpychając ich i znacznie spowalniając. Można przeskakiwać przez ściany.
  • Energy Leash (E) – Tworzy w danym miejscu obelisk, łapiący rywali i zmniejszając prędkość wysyłanych przez nich pocisków. Jeżeli oddalą się od niego za daleko, zostaną ogłuszeni.
  • Recuperating Beam (Ctlr+E) – Wysyła wiązkę, leczącą najbliższego sojusznika za znaczne ilości zdrowia.
  • Iron Claw (R) – Otacza wybranego towarzysza (lub Meal Warden) tarczą ze skał, zmniejszając otrzymywane rany, energię zyskiwaną przez niemilców za bicie go. Odbija także wysłane pociski.
  • Overcharge (F) – Wysyła potężny strzał w wybrane miejsce, raniący nie tylko cel, ale także wszystkich woków. Po uderzeniu, tworzy się pole zadające obrażenia co sekundę i przyciągające oponentów do środka. Po chwili wybucha, pozbawiając ofiary znacznej ilości punktów zdrowia.

Co sądzicie o nadchodzącej postaci? Zaskoczy nas, czy okaże się przeniesioną 1:1 Metal Warden w ładniejszej odsłonie? Tak czy siak warto śledzić, co się dzieje!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryMOBA

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i