AP Hecarim – Teamfight na samo Ulti!

Ap Hecarim to prawdziwy kombajn! Takich wysokie obrażenia całkiem zmieniają oblicze tej postaci. Dziwne, że tego buildu używa tylko 4% graczy!...

Prawdziwa Trwoga!

Nie zawsze to, co najpopularniejsze jest najlepsze. Zazwyczaj jest po prostu łatwiejsze do zrobienia, a Ap Hecarim jest tego dowodem. Chciałbym wam przedstawić, jak wyglądają zagrania tych nadzwyczajnych 4% graczy Hecarima (właśnie tyle osób buduje go pod moc umiejętności). Będziecie zachwyceni!

[advert id=”63379"]

Nawałnica Cieni

Koszt: 100 pkt. many

Hecarim przywołuje widmowych jeźdźców i szarżuje, zadając obrażenia magiczne w linii. Po szarży tworzy on falę uderzeniową i sprawia, że pobliscy wrogowie uciekają przerażeni.

Hecarim przywołuje widmowych jeźdźców i rusza do szarży, zadając 150/250/350 (+100% mocy umiejętności) pkt. obrażeń magicznych trafionym wrogom. Po ukończonej szarży tworzy falę uderzeniową i sprawia, że pobliscy przeciwnicy uciekają przed nim przez 1 sek. Sam Hecarim przemieści się po prostu w wybrane miejsce. Jeźdźcy zawsze pokonają pełny dystans.

[a[advert id=”63379"]p>


Jak widzicie ta wspaniała zasięgowa umiejętność cechuje się ogromnym przelicznikiem pod nasze AP, pozwala to nam na zadanie olbrzymich obrażeń całej drużynie przeciwnej, a przerażenie, jakie następuje po wykonaniu szarży sprawi, że nasi wrogowie całkowicie stracą kontrolę nad sytuacją.

R E K L A M A

Oczywiście Ulti AP Hecarim ‚a to nie jedyny czynnik wpływający na jego bycie „OP”. Możecie się domyślić, jak jego Q świetnie współgra ze „Zmorą Licza”.

AP Hecarim!

W poniższym montażu oprócz „konia” zobaczycie również mniej istotne zagrania innych bohaterów. Myślę, że wam się spodoba.

[adv[advert id=”63379"]

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.