Jak brzmi jednorożec od UOL? Najlepsza maskotka drużyny!

Zastanawialiście się kiedyś, jak może brzmieć jednorożec? Menadżer Unicorns of Love pomoże wam rozwiązać tę zagadkę! ...

Żywy jednorożec!

Romain Bigeard to menadżer, a jednocześnie maskotka jednej z najbardziej lubianych i docenianych drużyn e-sportowych w świecie League of Legends – Unicorns of Love! Team podczas współpracy z marką Trust zrobił krótki wywiad, który pokazuje nieco szarą stronę życia profesjonalnego gracza.


Dlaczego mówię, że szarą? Oczywiście to kwestia indywidualna, jednak klasyczny dzień e-sportowca poza sezonem, jest w moim odczuciu ponury. Posiłek, siłownia, granie, znów jedzenie, potem znowu granie, a na końcu spanie. Tak wiem, pewnie niektórzy z was też tak mają, aczkolwiek myślę, że większość mnie zrozumie!

Romain to niezwykle charyzmatyczna osoba i nie sposób się temu dziwić, w końcu pochodzi z Francji! Swoją osobowością i umiejętnościami interpersonalnymi, porywa tłum i tworzy świetną markę, jaką jest UOL. Przypomniało mi się, że podczas LCS w Krakowie, udało mi się zrobić mu zacną fotkę!

Nie przedłużając – zapraszam na video!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.