Cinderhulk Bug – tych obrażeń nikt nie wytrzyma!


darmowe liczniki strone www

Wielkie wejście w 2017 rok!

Zastanawiałem się jaki błąd gry będzie miał zaszczyt rozpocząć nowy rok naszej przygody na Summoner’s Rift. Odpowiedź pojawiła się szybko, a tytuł buga otwierającego 2k17 zdobywa nasz najnowszy nabytek  – Camille w duecie z Cinderhulkiem!

Na czym polega problem?

Powiem wam, że ciekawie nie jest, albowiem ten błąd gry może doprowadzić do bardzo niesprawiedliwego toku wydarzeń i jest to naprawdę wysoka skala, ponieważ niewidzialnego Mastera Yi możemy zgłosić, umacniając to screenshotem i odzyskać stracone LP, a w tym przypadku nikt wam nie pomoże.

Żar_przedmiotStatystyki: 400 zdrowia, + 15% dodatkowego zdrowia.

darmowe liczniki strone www

Bierne: Unikalne – Pożoga Zadaje 15 + (0.6 × poziom) obrażeń magicznych na sekundę przeciwnikom w zasięgu 400 jednostek. Dodatkowo zadaje 100% więcej obrażeń potworom.

Bug tkwi w bonusie biernym, gdy Camille kupuje ten przedmiot istnieje szansa na fix, który sprawia, że obrażenia od pożogi są niewyobrażalnie zwiększone. Różnica jest tak wysoka, że stwory dosłownie umierają bez konieczności naszej interwencji – po prostu zostają spalone w 2 – 3 sekundy.

Błąd może zostać naprawiony poprzez użycie powrotu do bazy. Szacowany czas usunięcia glitcha to 24h licząc od godzin porannych dnia 02.01.2017

Zapraszam na wizualizację!

Cinderhulk Bug & Camille!

 

darmowe liczniki strone www

Polecany film