Cinderhulk Bug – tych obrażeń nikt nie wytrzyma!

Cinderhulk to bardzo popularny przedmiot, jak i najnowsza bohaterka Camille, która w duecie z tym kryształkiem może bardzo namieszać na Summoner's Rift!...

Wielkie wejście w 2017 rok!

Zastanawiałem się jaki błąd gry będzie miał zaszczyt rozpocząć nowy rok naszej przygody na Summoner’s Rift. Odpowiedź pojawiła się szybko, a tytuł buga otwierającego 2k17 zdobywa nasz najnowszy nabytek  – Camille w duecie z Cinderhulkiem!

[advert id=”63379"]

Na czym polega problem?

Powiem wam, że ciekawie nie jest, albowiem ten błąd gry może doprowadzić do bardzo niesprawiedliwego toku wydarzeń i jest to naprawdę wysoka skala, ponieważ niewidzialnego Mastera Yi możemy zgłosić, umacniając to screenshotem i odzyskać stracone LP, a w tym przypadku nikt wam nie pomoże.

Żar_przedmiotStatystyki: 400 zdrowia, + 15% dodatkowego zdrowia.

Bierne: Unikalne – Pożoga Zadaje 15 + (0.6 × poziom) obrażeń magicznych na sekundę przeciwnikom w zasięgu 400 jednostek. Dodatkowo zadaje 100% więcej obrażeń potworom.

[a[advert id=”63379"]p>

Bug tkwi w bonusie biernym, gdy Camille kupuje ten przedmiot istnieje szansa na fix, który sprawia, że obrażenia od pożogi są niewyobrażalnie zwiększone. Różnica jest tak wysoka, że stwory dosłownie umierają bez konieczności naszej interwencji – po prostu zostają spalone w 2 – 3 sekundy.

R E K L A M A

Błąd może zostać naprawiony poprzez użycie powrotu do bazy. Szacowany czas usunięcia glitcha to 24h licząc od godzin porannych dnia 02.01.2017

Zapraszam na wizualizację!

[adv[advert id=”63379"]

Cinderhulk Bug & Camille!

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.