Darmowe skiny do League of Legends – jak je zdobyć?

Zastanawiasz się jak zdobyć darmowe skiny do League of Legends? Zebraliśmy zestaw sprawdzonych i najpopularniejszych sposobów na zgarnięcie darmowych skórek!...

Darmowe skiny do League of Legends

Teoretycznie wszyscy znają sposoby na darmowe skiny do League of Legends, ale w praktyce wielu graczy nie ma o nich pojęcia!

Dlatego przygotowaliśmy krótki przewodnik, który wyjaśni Wam w jaki sposób można zdobyć darmowe skórki do LoLa.

[advert id=”63381"]

Darmowe skórki do LoLa za like, follow oraz subskrypcję

Jeśli nie wiecie w jaki sposób zgarnąć darmowe skiny do League of Legends dla Tristany, Garena i Alistara, to nic straconego! Riot nagradza swoich graczy za polubienie i obserwowanie swoich kanałów social media.

Dzięki temu w krótkim czasie możemy cieszyć się nowymi skinami oraz bohaterami, jeśli nie mamy ich w swoich zbiorach!

Aby zdobyć Riot Girl Tristanę trzeba polubić League of Legends na Facebook’u. Uwolnionego Alistara uzyskamy za subskrypcję Riot Games na YouTube. Natomiast Garena Mrocznego Rycerza otrzymamy za podążanie za na Twitterze.

Uwaga: Za subskrypcję nie otrzymujemy już kodu do skórki Alistara! Aby go otrzymać, wystarczy napisać do supportu i poprosić o niego, mówiąc, iż subskrybujemy ich kanał.

Uwaga2! Jeśli nadal masz problem z pozyskaniem Alistara, skorzystaj z tego guide!

R E K L A M A

[a[advert id=”63381"]p>

Darmowe skiny do League of Legends – warsztat hextech

hextech

Kolejnym sposobem na darmowe skiny do League of Legends jest niedawno wprowadzony warsztat Hextech, który umożliwia tworzenie darmowych skinów.

Aby stworzyć darmową skórkę, musimy posiadać odłamek danej skórki oraz wystarczającą ilość esencji. Można także odblokować skórkę przy pomocy trzech odłamków różnych skinów, które następnie transmutujemy w jedną losową skórkę.

Esencję niezbędną do stworzenia darmowej skórki zdobywamy przez rozłożenie innych odłamków skórek, którymi nie jesteśmy zainteresowani lub je posiadamy.

Natomiast odłamki skórek znajdujemy w skrzyniach Hextech, które możemy zakupić w sklepie za RP lub zdobyć jako nagrodę za dobry mecz. Warunkiem otrzymania skrzyni jest zdobycie oceny przez nas lub premade’a na poziomie S- i w górę.

Do otworzenia skrzyń, potrzebujemy kluczy, które również możemy kupić za RP lub zdobyć jako fragment za wygrany mecz. Tym razem otrzymujemy fragmenty klucza, z których składamy pożądany kluczyk. Potrzebujemy 3 fragmentów na 1 klucz.

Uwaga: przyznawanie fragmentów kluczy jest losowe! Nie każda wygrana gwarantuje jego zdobycie!

Warsztat Hextech umożliwia nam stworzenie dwóch unikalnych skórek: Hextech Annie oraz Soulstealer Vayne!

[adv[advert id=”63381"]

Nagroda za wynik rankedowy w sezonie

Nie możemy zapomnieć o tym sposobie na darmowe skiny do League of Legends. Na koniec każdego sezonu Riot nagradza swoich graczy pakietami nagród, które uzależnione są od dywizji, w której kończymy sezon.

Najważniejszą nagrodą jest darmowa skórka z serii Victorious. Gift jest przyznawany wszystkim graczom, którzy osiągnęli minimum złotą dywizję.

Jeśli jesteś ciekaw jaką skórkę możesz dostać za sezon 2016 i jak wyglądały nagrody w pozostałych sezonach, to przeczytaj ten materiał!

Konkursy i Giveaway sposobem na darmowe skiny do LoLa!

Kolejnym sposobem na darmowe skiny do League of Legends są konkursy i giveaway, które czasami przeprowadzają znani streamerzy czy redakcje internetowe.

Jest to prosty sposób na darmowe skórki podobnie jak za like, follow czy subskrypcję, ponieważ nie wymaga żadnego zaangażowania.

Przestrzegamy jednak przed nieuczciwymi organizatorami, którzy naciągają was na farmę like lub subskrybcji. Warto zasięgnąć języka, czy konkurs jest wiarygodny, czy nie.

R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

Patryk „Yhatsu” Palenga, redaktor – Przygodę z grami rozpocząłem wraz z Playstation 1, które posiadam do dziś. Obecnie gram w produkcję na PC oraz Androida. Moimi ulubionymi produkcjami są: HoMM 3 i 5, Overwatch oraz TES V Skyrim. Wcześniej spędziłem wiele godzin na grach przeglądarkowych. Jestem maniakiem fantastyki, anime oraz kinowych produkcji.