Jakiej muzyki słuchać grając w lola? Mamy super PROGRAM!

Jaką muzykę wybrać do gry w Lola? Często zadajesz sobie to pytanie? Myślę, że mogę Ci pomóc, razem z Mood.gg! ...

Indywidualna muzyka dla każdej postaci!

Około 8 miesięcy temu pewien gracz League of Legends stworzył program, który nazywał się LeagueMood, a pozwalał on na włączenie muzyki odpowiadającej tempem, temperamentem oraz klimatem do postaci, którą obecnie chcemy zagrać mecz! Pula bohaterów była niestety ograniczona, bowiem zamykała się w 50% ówczesnej liczby bohaterów.

Twórca LM postanowił wzmocnić swoje dzieło i powraca do nas z nową odsłoną jego programu! Mood.gg odtwarza customową muzykę, spersonalizowaną do odpowiedniego championa, a także pozwala głosować słuchaczom na swoje ulubione kawałki, tak aby jak najlepiej dobierać utwory do swoich playlist!


Główne linki!

Mood.gg możecie odpalać z poziomu przeglądarki, lub pulpitu – w zależności, czy zdecyduje się pobrać go na swój komputer.

link —> KLIK

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.