Już dzisiaj zagracie za darmo w Battlerite!

Battlerite ma dzisiaj premierę, stając się grą darmową. Warto? Przyznam szczerze, że tak ciekawych, skillowych i emocjonujących walk nigdzie nie znajdziecie...

Oficjalna premiera Battlerite już dzisiaj!

Jedna z najbardziej obiecujących gier gatunku ma dzisiaj o 16:00 oficjalna premierę, przechodząc przy okazji na system free2play. Chodzi oczywiście o Battlerite, szczycące się masą pozytywnych recenzji, zarówno na Steam, jak i w mediach.

Czym jest samo Battlerite? Nawalanką MOBA opierającą się na zręcznościowych walkach. Z trybów gry mamy Arenę, czyli potyczki 2v2 lub 3v3, gdzie trzeba zabić wszystkich oponentów, samemu zachowując życie. Drużyna, której pierwszej uda się to 3 razy, wygrywa.

Dużo ciekawsza jest nowość, Battlegroundsy. To już wariacja, bliższa klasycznym przedstawicielom gatunku. Dwie drużyny, po trzech zawodników wykonują na planszy zadania takie jak zabijanie bossów, minionów, przejmowanie punków czy eskortowanie balonów.

Tym sposobem ładują swojego Guardiana (odpowiednik Nexusa/Rdzenia/Tytana – ogólnie „baza”), który rzuca włócznią we wrogiego, wystawiając go na ataki graczy. Pokonanie giganta rywali oznacza zwycięstwo.

Na pewno warto zainteresować się Battlerite. Nowa (chociaż nie do końca, patrz Bloodline Champions), świeża produkcja, pozwalająca czerpać masę radości. Na dodatek zapewnia kilka przyjemnych rozwiązań, jak chociażby player wewnątrz gry, dający możliwość na tworzenie clipów z meczy, zamieszczanie ich, ocenianie itp. Rzeczy takie jak skrzynki, poziomy, zadania czy tona skórek zostały dodane dawno temu.

Przypominam, że już szykowane są przyszłe nowości, związana z „New Era„. Czeka na nas dwójka kolejnych bohaterów, eventy prehistoryczny oraz zimowy, a także ogrom atrakcji. No i oczywiście dzisiaj startuje oficjalny pierwszy sezon rankingowy. O świeżym nabytku, Thornie już mówiliśmy wcześniej.

Polacy nie gęsi, w Battlerite grają, czego dowodem jest nasz rodzimy streamer, Dis, którego serdecznie pozdrawiamy!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i