League of Legends First Person! – Gameplay

League of Legends First Person! Świetny, eksperymentalny filmik, który pewnie przypadnie wam do gustu! Bawcie się dobrze!...

Niezwykły widok!

Dawno temu na naszej stronie mogliście zobaczyć gameplay przedstawiający perspektywę trzeciej osoby w League of Legends. Była ona niemal identyczna, jak w Smite i przypadła do gustu wielu graczom. Teraz przychodzę do was z materiałem z tego samego gatunku! Zapraszam!

[advert id=”63379"]

Wyobrażaliście sobie kiedyś granie z widoku pierwszej osoby? Lekko kuriozalne, ale jak widać możliwe. Jest to niezwykle użyteczne, jeśli chodzi o nagrywanie artystycznych video ze świata gry, jednak dobrze meczu nie zagracie na takich „ustawieniach”

Jakoby trzecia osoba funkcjonowała dobrze, bo rozwiązanie już istnieje w grach moba, tak pierwsza ma się nijak do komfortu grania.

[a[advert id=”63379"]p>

 League of Legends First Person!

Najbardziej irytują nakładające się na kamerę efekty umiejętności, które zakłócają naszą widoczność. Oczywiście to tylko eksperymentalny filmik, więc nie utożsamiajcie się z nim przesadnie.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.