League of Legends – Mundo król romansów!

Kto z graczy ma dzisiaj trochę szczęścia? Fani Warwicka, Xina i Soraki! Fajne skiny w dobrej cenie....

Mundo królem romansów onlajnowych! Założył mega profil na Naszym Kwasie, by przekonać kobity, że z Mundo niezła sztuka. Kobity nie dały się przekonać. Wysyłają wiadomości typu „Straszysz moje dziecko”, „Noszę przy sobie gaz pieprzowy” oraz „Nic z tego, choćbyś był ostatnim Mundo na Valoran.” Przecież Mundo jest ostatnim Mundo na Valoran! Dlaczego one krzywdzić Mundo?

Mundo się wziął namyślił i wykombinował, że konkurencja jest zbyt liczna. Dlatego zaplanował nową wyprzedaż skórek i bohaterów, by się jej pozbyć. Najpierw zbierze wszystkich bohaterów z kontami na Naszym Kwasie, a potem opchnie ich za pół darmo. Kiedy wreszcie znikną, kobity będą rzucać się na Mundo, nawet jeśli ten zalatuje laboratorium! Kupta se tych bohaterów, wy dojne krówki, żeby Mundo mógł randkować do woli.

  1. Shen chowa twarz za maską. Pewno coś ukrywa… Za jedyne 487 RP możecie poznać jego sekret.
  2. Vladimir jest normalnie jakiś straszny. Mundo dużo czyta i wie, że kobity lubią krwiopijców, ale Vladimir nie ma stajlu. Weźta go se za te 487 RP.
  3. Warwick jest silny, włochaty facet, a właściwie wilk. W sumie to nawet wilkołak. Mundo nie wie, co on właściwie jest, dlatego opchnie wam go tanio, za jedyne 292 RP.

 

  1. Warwick Ognisty Kieł lubi mieszać ze swoim imidżem. Teraz wygląda, jakby mówił „Ej, patrzta! Palę się i nic mi nie jest.” Bierajcie go za 487 RP.
  2. Xin Zhao Husarz sprawia, że kobity padają. Dosłownie. Mundo odda go za 487 RP.
  3. Driada Soraka jest jedną z tych kobit, które kazały Mundo ugryźć się w nos. Za karę, Mundo zgankuje ją na polu walki! Ewentualnie możecie ją kupić za 260 RP. Jak sobie chceta.
 
 
 

Mundo robi wyprzedaż od 15 do 18 czerwca. Lepiej się pospieszta! Mundo nie znosi konkurencji, a pusta skrzynka mailowa sprawia, że jest mu smutno. Smutno jest głupie!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

Marcin “Ganisz” Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu – dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: “Baw się, życie kabaretem jest” , “GL, HF!”