League of Legends – Prezes Mundo ogłasza promocje!

Kolejna dawka promocji dla Przywoływaczy! Muszę przyznać, że Nasus Mroczny Rycerz wygląda zajefajnie :)...

Prezes Mundo jest najważniejszy wyprzedażowiec we wszechświecie! Mundo dostał biuro w róg budynku, dobre miejsce parkingowe i klucz do łazienki dla kadry zarządzającej. Teraz Mundo naprawdę chodzi, gdzie chce.

Mundo chce podziękować portfele fanów, że dały mu tyle radości! Dlatego Mundo da wam nowa wyprzedaż skórek i bohaterów.

  1. Nasus pilnuje pustyni. Jego użyteczna praca, więc Mundo go zwolni. Kupta już tera za 292 RP.
  2. Katarina nie ubiera się zgodnie z regulaminem dotyczącym stroju. Odsłonięty brzuch denerwuje dział prawny. Zatrudnijcie ją za jedyne 487 RP.
  3. Fizz poważnie przetrzebił populację rzadko spotykanych „ludzi-ryb”. Poza tym, gania ludzi z harpunem. Mundo się podobuje. Możecie go mieć za 487 RP.
  
  1. Stalowa Shyvana mniej straszna niż zwykła Shyvana. Poza tym, Mundo ciężko ją było zabić w tej zbroi. Ale Mundo ją wam da za jedyne 487 RP.
  2. Nocturne z Pustki przenika przez ściany nowego biura i przeszkadza Mundo w odpoczynku. Weźta go se za jedyne 260 RP.
  3. Nasus Mroczny Rycerz kręci się po biurze i denerwuje wszystkich opowieściami o nowej polityce „drastycznego ograniczenia zatrudnienia”. Ta skórka w sam raz pasuje do Nasusa. Mundo pozwoli wam podpisać z nim papir za 487 RP.

 

 

Wyprzedaż trwa do 11 maja. Potem Mundo przeniesie się do nowego akwarium i nie będzie mieć czasu na kogoś pitu-pitu. Hojność Mundo ma swoje granice, a poza tym musi on mieć kasiorę na swój nowy, imprezowy lifestyle. Dlatego kupujta tera. ALE JUŻ!!!

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

Marcin “Ganisz” Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu – dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: “Baw się, życie kabaretem jest” , “GL, HF!”