LOL rotacja 10.01.2017!

LOL rotacja 10.01.2017, czyli darmowa rotacja bohaterów League of Legends na nadchodzący tydzień!...

LoL rotacja 10.01.2017

LoL rotacja 10.01.2017 – cykliczny artykuł pojawiający się tradycyjnie w każdy poniedziałek po godzinie 18:00, w którym podajemy dla Was najnowszą, darmową rotację bohaterów League of Legends na nadchodzący tydzień!

Do tego czasu przypomnienie obecnie trwającej rotacji:

[advert id=”62152"]

Corki

Janna

Kalista

Kindred

Lissandra

Nocturne

Rumble

Shen

Taric

Zilean


Czym jest darmowa rotacja w League of Legends?

[a[advert id=”62152"]p>

Wbrew pozorom wielu graczy dopiero zaczyna swoją przygodę z LoL’em i stąd kilka zdań wyjaśnienia. Darmowa rotacja, to zmieniana co tydzień grupa dziesięciu championów, którzy za darmo są dostępni dla wszystkich graczy. Oznacza to, że gracze mogą skorzystać w danym okresie z championów, których jeszcze nie zakupili.

Jak wiecie, bohaterów można kupować za IP, czyli punkty zwycięstwa, które naliczane są po każdym meczu oraz za RP, czyli wirtualną walutę, którą kupujemy za prawdziwe pieniądze. Rotacja w LOL umożliwia przetestowanie konkretnych championów i świadome podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie. Wielu graczy szuka rozwiązania i wzoru, według którego dobierana jest rotacja na poszczególne serwery.

Generalnie, nikomu to się jeszcze nie udało. Dlatego, tak dużym zainteresowaniem cieszy się informacja na temat darmowej rotacji, którą podajemy zawsze o jeden dzień wcześniej, niż to jest podawane na oficjalnej stronie League of Legends. Skąd ta wiedza? Korzystamy z koreańskiej strony LOLa, ponieważ Korea ma dokładnie taką samą rotację jak serwery EU. Kwestia stref czasowych pozwala nam podawać tą informację z dużym wyprzedzeniem. Dlatego, już od ponad roku podajemy rotację darmowych championów, najprawdopodobniej, jako pierwsi w Polsce.

R E K L A M A

[adv[advert id=”62152"]

Podsumowując, w każdy poniedziałek po godzinie 18.00 lub 19.00, chyba, że są jakieś opóźnienia w Korei, podajemy zestaw darmowych championów na kolejny tydzień. Rotacja jest aktywna zawsze od następnego dnia, czyli od wtorku. Możecie odwiedzać nasz portal w każdy poniedziałek i z pewnością znajdziecie świeżutki zestaw darmowych championów na kolejny tydzień w wątku oznaczonym wskazaną datą.

Linka do informacji o wszystkich bohaterach League of Legends


Czytaj kolejne artykuły o League of Legends – scroll down!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

Patryk „Yhatsu” Palenga, redaktor – Przygodę z grami rozpocząłem wraz z Playstation 1, które posiadam do dziś. Obecnie gram w produkcję na PC oraz Androida. Moimi ulubionymi produkcjami są: HoMM 3 i 5, Overwatch oraz TES V Skyrim. Wcześniej spędziłem wiele godzin na grach przeglądarkowych. Jestem maniakiem fantastyki, anime oraz kinowych produkcji.