Nie miejcie dla nich litości – nowa fala hackerów!

Nowy hack! Nie miejcie litości dla tych drani! Musimy zrobić akcję oczyszczenia LoL'a z kupców spod ciemnej gwiazdy! ...

Wstyd!

Z cheaterami był zawsze problem, bezlitośnie częstują nas swoimi lewymi zagraniami. Teraz do gry wkraczają kupcy spod ciemnej gwiazdy!

[advert id=”63379"]

Hack!

Ostatnio udało się przypadkowej osobie nagrać bardzo podejrzanego Twitcha, który na pierwszym lvl’u zafundował sobie niebieskiego trinketa! Na legalu wyszedł sobie z nim z bazy, lecz po krótkim czasie pliki gry zorientowały się, że coś tu nie gra i szybko zmieniły blue trina na zwykłego żółtego.

Twitch się nie poddał i szybciutko wrócił do bazy. Ponownie kupił niebieskiego trinketa i opuścił bazę. Tym razem gra nie usunęła tego paskudnego błędu. Możecie pomyśleć, że to prosty montaż i ktoś dla żartów podmienił ikonki na pasku przedmiotów – ale on najzwyczajniej w świecie go użył i zwardował enemy reda! 

Okazuje się, że to hack, który może pobrać każdy z nas! Musicie teraz starać się zwracać uwagę na kupowane przedmioty pod numerem 4 u waszych współgraczy i nie bać się ich zgłaszać! Dodatkowo popierajcie swoje reporty screenami! Zobaczcie filmik!

[a[advert id=”63379"]p>

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.