NOWE 3 przepiękne skiny, w stylu dawnej Japonii! Pokazano twarz Mastera Yi!

Tajemnicze ostrze okazało się zwiastunem nowej serii skórek o nazwie "immortal Journey". Prawdziwy majstersztyk! Musicie to zobaczyć!...

Zagadka ostrza rozwiązana!

Tajemnicza grafika fioletowego ostrza, o której informował Was już mój kolega Icon, okazała się zwiastunem nowej serii skórek pod tytułem „Immortal Journey”! Ku zaskoczeniu moim, i pewnie wielu innych graczy, temat ten nie ma nic wspólnego z legendarnym skinem dla Shena.


Kolekcja jest inspirowana Japonią, dawną Japonią, co jest perfekcyjnie odwzorowane przez grafików i projektantów Riot Games. Zadziwiła mnie przepiękna animacja szat, w które ubrani są szczęśliwi wybrańcy. No właśnie… A o kim mowa?

Eternal Sword Master Yi!

Po raz pierwszy jesteśmy w stanie zobaczyć, co kryje się pod maską samuraja z Ionii! Co prawda jego twarz pojawia się jedynie w animacji powrotu do bazy, to i tak jest to coś, co było niedostępne przez wiele, wiele długich lat.

Sacred Sword Janna!

Przepiękne animacje nie są wszystkim, co do zaprezentowania ma ta seria. Jest to przede wszystkim ogromne nawiązanie kulturowe, które chociażby w tym przypadku, jest bardzo silnie uwydatnione charakterystyczną togą oraz… Rybką Koi, a mówiąc bardziej szczegółowo Karpiem Koi.

Podopieczny żywiołak Janny, przedstawiany głównie jako ptak, został zastąpiony tradycyjną, hodowlaną , kolorową rybą. Możecie go również kojarzyć ze skórką dla Nami, wydaną równo z premierą samej bohaterki.

Soaring Sword Fiora!

Mimo iż cała seria skinów jest bardzo świeża, to i tak w sieci znajdziemy wiele negatywnych komentarzy odnośnie Fiory, która zdaniem graczy nie powinna w najbliższym czasie dostawać skórek, gdyż ma ich nadto – a co najważniejsze, są one wykonane zgodnie z aktualnymi normami projektowania. To samo tyczy Się Mastera…

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.