Patch 7.1 – Poppy będzie poszkodowana (NERF)

Dla fanów Poppy szykuje się zła wiadomość. Czy te zmiany spowodują, że odstawicie ją na półkę znerfionych mainów? Zapraszam do artykułu!...

Patch 7.1 – Poppy

Moi kochani, już niedługo zaczniemy witać aktualizacje z cyferką numer „7” na czele! W zbliżającym się patchu 7.1 pojawi się pewna kontrowersja – dość mocno dotknięto Poppy, w bardzo negatywnym znaczeniu.

[advert id=”63379"]

Poppy to naprawdę świetna bohaterka! U schyłku sezonu szóstego miała bardzo udany okres – chętnie wybierana na Topa, Junglę, rzadziej na Supporta. Pokazano nią świetny poziom gry w przeróżnych kompilacjach, co chwalił sam Riot oraz dodano jej nową, genialną skórkę!


Jej kariera lekko zostanie przyćmiona po wejściu nowego patcha. Poppy dostanie nerfy Pasyw (zwiększenie czasu odnowienia) i Ulti (znaczne obniżenie obrażeń)

Gdy Riot Sotere oznajmił, że prawdopodobnie lada moment urocza Popka dostanie swoim młotem w głowę, narodziło się wiele pytań i „reklamacji”, co zostało przez niego skomentowane:

Dzięki za waszą odpowiedź! Tak, myślę, że to wejdzie w życie, a także z wielką chęcią zobaczyłbym zwiększony czas odnowienia na ‚Q’. 5 sekund – po osiągnięciu CDR w buildzie powoduje, że rzeczywisty czas jest zbyt krótki. Zobaczymy, co wyjdzie w praniu!

[a[advert id=”63379"]p>

Zabezpieczenie!

Riot zapewnia, że zmiany będą przystępne tak, aby nie zdyskwalifikowały Poppy z gry, a doprowadziły ją do odpowiedniego balansu, co tak naprawdę jest celem projektantów względem każdego bohatera.

R E K L A M A

Poppy będzie nadal zadawała spore obrażenia i organizowała zasadzki. Jej ‚Q’ jest naprawdę silne i bardzo powtarzalne więc Riot chce stonować jej zdolność do natychmiastowego obławiania wrogów w pojedynkach. Co o tym myślicie?


Czytaj dalej o League of Legends! – Scrolluj w dół!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.