Patch 7.1 – Poppy będzie poszkodowana (NERF)

Dla fanów Poppy szykuje się zła wiadomość. Czy te zmiany spowodują, że odstawicie ją na półkę znerfionych mainów? Zapraszam do artykułu!...
darmowe liczniki strone www

Patch 7.1 – Poppy

Moi kochani, już niedługo zaczniemy witać aktualizacje z cyferką numer „7” na czele! W zbliżającym się patchu 7.1 pojawi się pewna kontrowersja – dość mocno dotknięto Poppy, w bardzo negatywnym znaczeniu.

[advert id=”63379"]

Poppy to naprawdę świetna bohaterka! U schyłku sezonu szóstego miała bardzo udany okres – chętnie wybierana na Topa, Junglę, rzadziej na Supporta. Pokazano nią świetny poziom gry w przeróżnych kompilacjach, co chwalił sam Riot oraz dodano jej nową, genialną skórkę!

darmowe liczniki strone www

Jej kariera lekko zostanie przyćmiona po wejściu nowego patcha. Poppy dostanie nerfy Pasyw (zwiększenie czasu odnowienia) i Ulti (znaczne obniżenie obrażeń)

Gdy Riot Sotere oznajmił, że prawdopodobnie lada moment urocza Popka dostanie swoim młotem w głowę, narodziło się wiele pytań i „reklamacji”, co zostało przez niego skomentowane:

Dzięki za waszą odpowiedź! Tak, myślę, że to wejdzie w życie, a także z wielką chęcią zobaczyłbym zwiększony czas odnowienia na ‚Q’. 5 sekund – po osiągnięciu CDR w buildzie powoduje, że rzeczywisty czas jest zbyt krótki. Zobaczymy, co wyjdzie w praniu!

[a[advert id=”63379"]p>

Zabezpieczenie!

Riot zapewnia, że zmiany będą przystępne tak, aby nie zdyskwalifikowały Poppy z gry, a doprowadziły ją do odpowiedniego balansu, co tak naprawdę jest celem projektantów względem każdego bohatera.


Poppy będzie nadal zadawała spore obrażenia i organizowała zasadzki. Jej ‚Q’ jest naprawdę silne i bardzo powtarzalne więc Riot chce stonować jej zdolność do natychmiastowego obławiania wrogów w pojedynkach. Co o tym myślicie?


Czytaj dalej o League of Legends! – Scrolluj w dół!

darmowe liczniki strone www
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.

    INNE