Patch 7.2 – AP Master Yi może powrócić!

Płakaliście, jęczeliście, śliniliście się... Patch 7.2 lub jego następni bracia przyniosą nam wiele wrażeń... oj wiele! Zapraszam!...

Patch 7.2 może przynieść wiele wrażeń!

Ostatnimi czasy wielu junglerów otrzymało buffa, Master Yi został pominięty i w sumie nikomu to nie przeszkadzało, bo Ci którzy nim grają, wiedzą doskonale, że ta postać działa aż zbyt dobrze (szczególnie na niższych ligach) i żadne buffy nie są konieczne, jednak coś zaczyna się dziać w tym kierunku!

[advert id=”63379"]

Master Yi ostatniego buffa otrzymał w patchu 6.10 i aż do tej pory nic z tym bohaterem się nie dzieje. Jakiś czas temu Meddler poinformował graczy, że zaczynają się prace nad wzmocnieniem Yi, które prawdopodobnie wejdą w życie w patchu 7.2 lub nieco później.

[a[advert id=”63379"]p>

Bez tytułu

AP Master może powrócić!

Istnieją spekulacje, że cytowane „zwiększenie mocy ” Mastera, ma odniesienie do jego dawnego wcielenia, czyli AP zabójcy! Te plotki oczywiście rozniosły się w ogromnym tempie i cieszą się wielkim entuzjazmem, a ku uciesze graczy – Riot nie ma zamiaru ich w żaden sposób dementować!

AP Master Yi nadchodzi?

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.