Polak graczem SK Gaming Prime

Mateusz "Kikis" Szkudlarek będzie występował teraz w barwach SK Gaming Prime. ...

Mateusz “Kikis” Szkudlarek, to jeden z najbardziej doświadczonych i znanych graczy w naszym kraju. Od momentu odejścia z Reason Gaming, Mateusz pozostawał bez drużyny. Dziś sytuacja ta się zmieniła bowiem został on oficjalnie reprezentantem SK Gaming Prime.

Kikis od kilku dni trenował w drugą dywizją SK oraz grał w internetowych turniejach. Europejski mix zaprosił go do wspólnej gry za sprawą odejścia do Copenhagen Wolves, Rama “Brokenshard” Djemala. Teraz ich celem jest EU Challenger Series 2014.

– Po tym jak opuściłem Reason Gaming, zacząłem szukać nowej drużyny, do której będę pasował. Miałem wiele ofert, jednak czuję, że ta od SK jest najlepsza. Wiem już jak prezentuje się zespół i wydaje mi się, że gra nam się razem dobrze. Wierzę, że jesteśmy faworytami w tej edycji Coke Zero Series. Mamy wspólny cel, który chcemy zrealizować. Dziękuję zarządowi oraz drużynie za danie mi szansy. Postaram się spełnić oczekiwania – powiedział na stronie organizacji Mateusz “Kikis” Szkudlarek.

Skład SK Gaming Prime:

  • Lennart “Smitty” Warkus – Top
  • Mateusz “Kikis” Szkudlarek – Jungle
  • Hampus “Watdefox” Myhre – Mid
  • Haidar “Haydal” Mezidi – AD Carry
  • Niklas “Zytan” Lakaniemi – Support

Polecamy:

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-Sport LOLLeague of Legends

W MMO24.pl zajmuje się wiadomościami esportowymi. Od wielu lat interesuję się tym tematem profesjonalnej rywalizacji w takich grach jak League of Legends, Counter-Strike, Heroes of the Storm.