Poradnik Jhin, czyli jak zostać wirtuozem rozgrywki!

Poradnik Jhin to artykuł, który pomoże wam zrozumieć wielkiego wirtuoza i rozpocząć własne show na dolnej alejce! Zostań sztukmistrzem i... Zabij ich wszystkich!...

Poradnik Jhin – zostań wirtuozem śmierci!

Jhin – skrupulatny psychopata, który w dobrych rękach potrafi zostać wirtuozem rozgrywki. Postać, która jest stworzona do robienia show na dolnej alei oraz w późnych fazach gry.

Poradnik do Jhina to informacje, które pomogą wam zrozumieć styl, podstawowe rzeczy o wirtuozie oraz może przekonacie się do tej szalonej postaci.


Zobacz także:


Poradnik Jhin – umiejętności

Czary: Gramy standardowo jak na marksmana przystało, flash oraz heal
Kolejność umiejętności: W pierwszej kolejności skupiamy się na rozwijaniu JhinQ [Q] – Tańczącego Granatu, następnie bierzemy JhinW [W] – ZABÓJCZY ROZKWIT, który będzie następnym priorytetem, nie można zapomnieć o naszym pięknym lotosie JhinE [E] – UJĄĆ WIDOWNIE wybieramy go na 3 poziomie i kończymy ulepszać na samym końcu.

[advert id=”64706"]


Poradnik Jhin- polecany build

W aktualnej mecie na bocie najczęściej wybieranymi przedmiotami są te, które zadają obrażenia krytyczne. Jhin z tym bulidem staję się prawdziwą maszyną do zabijania, dzięki umiejętności pasywnej oraz [W[W]JhinW dostaję on poprzez trafienia krytyczne spory bonus do prędkości ruchu, która jest bardzo pomocna, gdyż postać nie jest zbytnio mobilna.

  1. Essence_Reaver_itemEsence Reaver
  2. Rapid_Firecannon_itemRapid Firecannon
  3. Boots_of_Swiftness_itemBoots of Swiftness
  4. Infinity_Edge_itemInfinity Edge
  5. Lord_Dominik's_Regards_item Lord Dominik’s Regards
  6. mercurialscimitarMercurial Scimitar/Przedmiot sytuacyjny

[a[advert id=”64706"]p>


Poradnik Jhin – runy

• Znaki 9x Destrukcji/Penetracja pancerza
• Pieczęcie: 9x Pancerz
• Glify: 9x Odporności na magie
• Esencje 3x Obrażenia do ataku

R E K L A M A

runy jhin


Poradnik Jhin – specjalizacjejhin masterki

 


Poradnik Jhin- laning phase oraz mini tipy

  • Większość czasu poświęcaj na farmienie minionów oraz na trzymaniu swojego 4 auto-ataku, którym dobijasz miniony, nie stracisz w ten sposób many oraz będzie mógł obijać przeciwników poprzez swoje umiejętności. Farmienie na Jhinie wymaga trochę praktyki, gdyż po każdym 4 strzale musisz przeładowywać.
  • Po kilku dodanych punktach w JhinQ [Q][Q]strong>będziesz w stanie z łatwością zabijać wrogie fale minionów. Zasada jest taka, że z każdym zabitym obiektem obrażenia są zwiększane. Dlatego twoim zadaniem jest zaatakowanie zasięgowych minionów, które granat wykończy oraz będzie się dalej odbijać i zwiększać swoje obrażenia. Ewentualnie uderzy w przeciwnika.
  • Używaj swoich pułapek JhinE [E], rozkładaj je na linii oraz w takich miejscach, w których można się spodziewać przeciwników. Dzięki temu, w większości przypadków zauważysz zbliżające się niebezpieczeństwo.
  • Szukaj okazji do używania swojego JhinW [W] [W] ZABÓJCZY ROZKWIT  jeżeli support użyje jakiegokolwiek CC, auto-ataku lub przeciwnik wejdzie w twoją pułapkę.

[adv[advert id=”64706"]


Poradnik Jhin- podsumowanie

Jhin aktualnie jest jednym z najsilniejszych strzelców. Posiada specyficzny styl gry, ale w dobrych rękach potrafi samodzielnie obrócić losy rozgrywki. Myślę, że wirtuoz idealnie wpasowuję się w obecną metę i dalej będzie rozkręcał samodzielnie swoje show, w którym on sam jest głównym aktorem.

Sztuka wymaga pewnego… okrucieństwa.


Czytaj kolejny artykuł – Scroll Down!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends