Poradnik Pantheon, dzielny wojownik z górnej alei!

Poradnik Pantheon, pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwy wojownik oraz zrozumieć drzemiącą w nim siłę!...

Poradnik Pantheon – Wstęp:

Pantheon jest gladiatorem, który jak mówi, zawsze chciał zostać Piekarzem. Obecnie jest on jedną z najlepszych postaci na górną aleję.

Przeważnie jest brany na Topa, ale również można nim iść na Jungle.

[advert id=”68859"]


Zobacz także:


Poradnik Pantheon – Umiejętności

Czary: SummonerDot Ignite lub mniej pożądany SummonerTeleport Teleport i SummonerFlash Flash

Kolejność ulepszania umiejętności:

ulepszanie skili


 Poradnik Pantheon – Build

Zazwyczaj budowany pod AD/Tank. Z tego względu posiada on gigantyczne obrażenia oraz wytrzymałość.

Zaczynamy grę z 2033 Miksturą Skażenia i kupujemy następujące przedmioty:

R E K L A M A

1. 3142 Widmowe Ostrze Youmuu
2. 3071 Czarny Tasak
3. 3111 Obuwie Merkurego
4. 3742 Pancerz Umrzyka
5. 3156 Paszcza Malmortiusa
6. 3026 Anioł Stróż

Można też zmodyfikować zalecany build innymi przedmiotami, takimi jak 3814 Ostrze Nocy, 3147 Mroczne Ostrze Draktharru czy 3053 Gruboskórność Steraka

[a[advert id=”68859"]p>


Poradnik Pantheon – Runy

9x Większy Znak Obrażeń od Ataku
9x Większy Glif Odporności na Magię
9x Większa Pieczęć Pancerza
3x Większa Esencja Obrażeń od Ataku

runki


 Poradnik Pantheon – Masterki

masterki

[adv[advert id=”68859"]


Poradnik Pantheon – Gra na lini

• Wasze PantheonQ [Q][Q]ng> posiada mocarne obrażenia. Już w początkowej fazie gry można zdominować nim przeciwnika, co pozwoli Wam na spokojne farmienie lub nawet szybkie zabicie go.

PantheonE [E][E]ng> Pantheona działa jako mini obszarówka. Używajcie go do szybkiego spuszowania wave’a. Jednak pamiętajcie, aby nie ruszać się podczas użycia umiejętności, ponieważ zostanie ona przerwana.

• Posiadając Ignite, nie macie możliwości szybkiego dostania się na linie, wówczas użyjcie PantheonRJump [R][R]ng>, którego zasięg sięga 5500 jednostek.

• Wskakujcie w przeciwnika poprzez PantheonW [W][W]ng>, a następnie użyjcie w szybkim czasie auto ataku i PantheonQ [Q]. Wówczas uzyskacie pasywkę Thunderlord’a, co pozwoli Wam na zadanie dużej ilości obrażeń w ułamku sekundy.


Poradnik Pantheon – Mini tipy

• Przeciwnicy zazwyczaj nie zauważają kręgu, który pojawia się w miejscu spadku Pantheona po użyciu PantheonRJump [R][R]ng>. Wykorzystaj ten fakt i gankuj sojusznicze linie, gdy  Twoja linia jest przepuszowana lub przeciwnik właśnie cofa do bazy.

• Pasywka Pantheona daje mu tarczę, która absorbuje następny atak przeciwnika, atak od wieży lub super stworów. Również dostaje ją po użyciu PantheonW [W][W]ng>, dzięki czemu można iść do jungli, by zrobić golemy nie tracą dużej ilości zdrowia.

PantheonW [Q][Q]ng> i PantheonE [E][E]ng> zadają obrażenia krytyczne, gdy przeciwnik będzie miał poniżej 15% maksymalnego zdrowia. Warto właśnie wtedy wykorzystać tę przewagę, ponieważ może ona zaważyć na losach potyczki.


Poradnik Pantheon – Podsumowanie

Pantheon jest silną, a zarazem łatwą postacią. Posiadając dwa itemki, może zabić przeciwnego AD Carry lub Mid lanera na combo. Gracze, którzy starają się o wyjście z niższych dywizji lub zaczynający dopiero przygodę z Lol’em, powinni wybrać Piekarza.


Czytaj kolejny artykuł – Scroll Down!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

17-sto letni maniak komputerowy. Z zamiłowania leśnik oraz support. Mentalny challenger, który od kilku lat walczy o wymarzoną platynę! Dodatkowo najlepszy chłopak na świecie oraz grafik komputerowy. Jeżeli poszukujesz grafika, to zapraszam do mnie: https://www.facebook.com/FoxStudio99/ Prace wykonywane wyłącznie odpłatnie!