Warwick – przybliżona data reworku oraz lista postaci oczekujących na VGU!

Zmiana wizualna poszczególnych bohaterów? Znana data udostępnienia nowego Warwick'a? Właśnie tak, Rioter REAV3, i Moobeat wyjaśniają!...

Aktualizacja listy postaci czekających na VGU.

Lista VGU, czyli Visual and Gameplay Update (aktualizacja wizualna i rozgrywki) jest zbiorem postaci, które są w „riotowej” kolejce do otrzymania zarówno aktualizacji wyglądu, jak i rozgrywki, czyli umiejętności bohatera.

[advert id=”68859"]

Przejdźmy jednak do szczegółów. Jakiś czas temu, pewien gracz na forum Lol’a napisał temat pod tytułem : „I feel like we need to do VU’s by themselves again., który jak można zrozumieć kieruje do graczy, by znów wykonali wspólnie wizualną aktualizację postaci, którymi miały być m.in Maokai, Janna, Morgana i Veigar.

Na odzew community, jak i samego Riotu’ nie trzeba było długo czekać. Temat autora po wielu komentarzach innych graczy, zwabił Riotera REAV3, którego kilka wypowiedzi zacytuję:

Corki and Kog could both be much more exciting and interesting champions with a full VGU.

„Amumu, Cho, Corki, Mundo, fiddle, Kayle/Morg, Nocturne, Tryndamere, Teemo

All are in the list to get VGUs one day.

The others will probably end up on the list once we get through every champion we have on the list right now”

„That was my point though. Ez could totally get a VGU where just the W changed”

Oznacza to, że możemy czekać niecierpliwie na aktualizację takich postaci jak:

 1. dfgdgd Amumu
 2. xcvxvxv Cho’Gath
 3. xcvxcv Corki
 4. dfgdgdg Dr.Mundo
 5. sdfsdf Fiddlesticks
 6. sdfsf Kayle/zxczcz Morgana
 7. sdfsfs Kog’maw
 8. zxczxc Nocturne
 9. sfsfs Tryndamere
 10. gdfgdg Teemo
 11. latest Ezreal

Jak myślicie, czego możemy się spodziewać zwłaszcza, że ostatnimi czasy Riot wypuszcza coraz ładniejsze aktualizacje postaci, czy skórek do nich.

[a[advert id=”68859"]p>

R E K L A M A

Kiedy rework Warwick’a!?

Zapewne wielu z Was zadaje sobie te właśnie pytanie. Szczególnie Ci, którzy widzieli już pierwszy teaser zapowiadający rework Warwick’a. Gracze, którzy jeszcze go nie widzieli, koniecznie powinni zajrzeć tu.

Na Twitterze, jeden człowiek napisał post do Moobeat, w którym próbował ciągnąć go za język odnośnie nadchodzących zmian Wilka. Jeszcze tego samego dnia, uzyskał odpowiedź, że może spodziewać się udostępnienia odmienionego już Warwick’a jeszcze przed nadejściem nowego bohatera w 2017 roku.

Tak właśnie, przedstawiają się daty wyjścia ostatnich kilku bohaterów:

bohaterowie

Można łatwo dostrzec, że średni czas oczekiwania na nowego bohatera wynosi 2-3 miesiące. Jeżeli rework Warwick’a ma zostać wydany przed nowym bohaterem, a od pojawienia się Camille minął już miesiąc, to można spekulować, że nasz oczekiwany Wilkołak pojawi się w grze za niespełna miesiąc.

Chyba, że Riot chciałby zrobić niespodziankę graczom i wydać go wcześniej!

[adv[advert id=”68859"]

Pewnie już wiele osób czeka ze zniecierpliwieniem na Warwick’a, ale myślę, że warto. Patrząc jak dobrze wypadł rework Poppy czy Ryze, którzy na długi czas wrócili do mety, byli wybierani podczas LCS i Worlds 2016, to aż trudno się doczekać.

Oby tak samo było w przypadku wilczka!


Czytaj kolejny artykuł – Scroll Down!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

17-sto letni maniak komputerowy. Z zamiłowania leśnik oraz support. Mentalny challenger, który od kilku lat walczy o wymarzoną platynę! Dodatkowo najlepszy chłopak na świecie oraz grafik komputerowy. Jeżeli poszukujesz grafika, to zapraszam do mnie: https://www.facebook.com/FoxStudio99/ Prace wykonywane wyłącznie odpłatnie!