Postacie z Overwatcha w League of Legends? Dzięki custom skinom to możliwe!


Skiny League of Legends Overwatch

Jeżeli jesteś fanem zarówno League of Legends, jak i Overwatcha, mamy coś właśnie dla Ciebie!

reaper lucian

Na stronie mapskins.com pojawił się zestaw custom skinów do League of Legends, dzięki którym będziesz w stanie przenieść swoje ulubione postacie ze świata Overwatcha do League of Legends. Strona oferuje skórki do takich postaci jak Master Yi (Genji), Jhin (McCree), Lucian (Reaper), Caitlyn (Wdowa) czy też Kayle (Łaska).

Poniżej przedstawiamy wygląd przykładowych skinów z serii Overwatch!

Master Yi (Genji)

Jhin (McCree)

Varus (Hanzo)

Lucian (Reaper)

Jak widać na załączonych nagraniach, skiny prezentują się naprawdę dobrze. Są dopracowane, w trakcie tekstów nie zauważyłem jakichkolwiek błędów tekstur, czy też braku synchronizacji.

Poniżej przedstawiamy poradnik, jak zainstalować custom skina.

Pobierz wybraną skórkę na swój komputer, następnie skopiuj ją do folderu Wooxy, po zakończeniu operacji uruchom aplikację. Gdy poprosi Cię ona o wskazanie folderu z grą, uczyń to.

Wybieranie folderu z lolem

Kolejnym krokiem, który należy uczynić, jest wybranie opcji Skins.

Wooxy otwarty

Wybierz kolejno opcje Import Skins, a następnie Add Package. Następnie wskaż archiwum ze skinem, wcześniej skopiowanym do folderu Wooxy.

importowanie mapy
importowanie mapy2

Po zaimportowaniu skina, klikamy na jego miniaturę, wybieramy opcję Install. Po krótkiej chwili możemy zminimalizować aplikację, uruchomić grę i cieszyć oczy nową skórką.

Przypominamy, Riot nie karze graczy za używanie custom skinów, jednakże ze wszystkimi aplikacjami firm trzecich należy uważać, i korzystać rozważnie.

Który ze skinów najbardziej Wam się podoba, a może macie własne typy, którą postać ze świata OV można przenieść do League of Legends? Dajcie znać w komentarzach!

Czytaj więcej od Mr. Fluffy