Postacie z Overwatcha w League of Legends? Dzięki custom skinom to możliwe!


test

Jeżeli jesteś fanem zarówno League of Legends, jak i Overwatcha, mamy coś właśnie dla Ciebie!

Na stronie mapskins.com pojawił się zestaw custom skinów do League of Legends, dzięki którym będziesz w stanie przenieść swoje ulubione postacie ze świata Overwatcha do League of Legends. Strona oferuje skórki do takich postaci jak Master Yi (Genji), Jhin (McCree), Lucian (Reaper), Caitlyn (Wdowa) czy też Kayle (Łaska).

Poniżej przedstawiamy wygląd przykładowych skinów z serii Overwatch!

Master Yi (Genji)

Jhin (McCree)

Varus (Hanzo)

Lucian (Reaper)

Jak widać na załączonych nagraniach, skiny prezentują się naprawdę dobrze. Są dopracowane, w trakcie tekstów nie zauważyłem jakichkolwiek błędów tekstur, czy też braku synchronizacji.

test

Poniżej przedstawiamy poradnik, jak zainstalować custom skina.

Pobierz wybraną skórkę na swój komputer, następnie skopiuj ją do folderu Wooxy, po zakończeniu operacji uruchom aplikację. Gdy poprosi Cię ona o wskazanie folderu z grą, uczyń to.

Kolejnym krokiem, który należy uczynić, jest wybranie opcji Skins.

Wybierz kolejno opcje Import Skins, a następnie Add Package. Następnie wskaż archiwum ze skinem, wcześniej skopiowanym do folderu Wooxy.

Po zaimportowaniu skina, klikamy na jego miniaturę, wybieramy opcję Install. Po krótkiej chwili możemy zminimalizować aplikację, uruchomić grę i cieszyć oczy nową skórką.

Przypominamy, Riot nie karze graczy za używanie custom skinów, jednakże ze wszystkimi aplikacjami firm trzecich należy uważać, i korzystać rozważnie.

test

Który ze skinów najbardziej Wam się podoba, a może macie własne typy, którą postać ze świata OV można przenieść do League of Legends? Dajcie znać w komentarzach!

Czytaj więcej od Mr. Fluffy

test

Polecany film