Przedstawiamy wam Nowego Warwicka!

Warwick Rework to ostatnio gorący temat! Teraz mamy okazję zobaczyć naszego krwiożerczego łowcę w pełnej okazałości! Przygotujcie się! ...

Niespodziewany zwrot akcji!

Właśnie przed chwilą został ujawniony zwiastun promujący Rework Warwicka – Gniew Zuan! Gdy obejrzałem ten filmik, dosłownie zamarłem! Od dłuższego czasu zastanawiało mnie to w jaki sposób Riot przeprowadzi jego metamorfozę, ale nie spodziewałem się, że nasz Wilczek będzie głównym bohaterem nowej historii prosto z Zuan!

[advert id=”63379"]

Z filmiku można póki co snuć tylko domysły, ale wiemy na pewno, że Warwick został poddany tajemniczym eksperymentom, które wprowadziły w jego ciało różne biomechaniczne modyfikacje!

Czy wyostrzony zmysł wyczuwania krwi, sprawi, że Warwuś zawładnie dżunglą, jak żaden inny bohater stąpający po Summoner’s Rift?

[a[advert id=”63379"]p>

Warwick Rework!

Od dawna krążą plotki, że nowy Warwick będzie miał porządnie odświeżone [R],[R]k widzicie w zwiastunie – jest na co czekać!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.