Riot buffuje TRZY OP postacie! Wszyscy oszaleli!

Chyba nikt nie spodziewał się buffów dla tej trójki, a to jeszcze nie koniec! Lista bohaterów będzie znacznie większa! ...

Nadchodzące trzy buffy!

Nasz ukochany Andrei “Meddler” van Room opisał kilka potencjalnych zmian, jakie rzekomo mają wejść w patchu 7.15, na którym będą się tegoroczne Mistrzostwa w League of Legends!. Będą one dość niestandardowe, ponieważ skupią się na niewielkich zmianach dostarczonych do dużej liczby bohaterów.

Nic w tym nie byłoby dziwnego, gdyby nie fakt, że Riot postanowił wzmocnić pewne postacie, które i tak już są w moim odczuciu bardzo silne. Mowa tutaj o Miss Fortune, Nasusie i Lux!


Nasus otrzyma bliżej nieokreślone wzmocnienie dla jego “E” oraz silne skrócenie czasu odnowienia na jego Q, podczas używania super umiejętności. Miss Fortune też mocno odczuje swoje nowe zmiany, jej prędkość ataku ma być znacznie większa! Z kolei Lux zostanie poprawiona pod względem jej teamfightów! Nie do końca wiadomo, co to może oznaczać, jednak niektóre źródła donoszą, że możliwe będzie zwiększenie zasięgu działania jej E oraz wartość tarczy z W.


Jakie są Wasze wrażenia?

Co o tym myślicie? Czy według Was są to zmiany niezbędne? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.
 • Mloteks71

  Nie no bardzo OP w porównaniu do Raksuo, którego nie trafisz nawet AA bo skacze jak małpa i zabija cię spamując eq, Zeda, który zabija bez trafiania skillami, a jak trafi to na combo zabija tanka, Vayne która jest niewidzialna przez pół teamfight’a i zabija na 3 AA, chyba że tank to na 6, itp itd.

 • XDDD

  >Lux
  >OP
  Ciekawe w jakiej dywizji? W Brązie? XD

  • FChMaster

   Daj takiej lux 2 kile na początku gry, jeżeli ona i jej team mają mózg, już w tym momencie masz mocno utrudniony mecz. Lux ma niesamowicie mocne przeliczniki i krótkie CD, po za tym o ile Q i R jest jeszcze opcja jukować, to animacja rzucania E jest nieprzejrzysta, no i oczywiście nie wiesz na jaką odległość zostanie rzucone, co mocno utrudnia ucieczke z zasięgu tego gówna. Podczas teamfightu jeżeli dostaniesz stuna, najpewniej zaraz za tym pójdzie z jej strony Q, E, R, a jeżeli nie jesteś tankiem, to najpewniej wystarczy sam ult, reszta będzie tylko dla pewności. Z resztą gdyby nie była mocna, na pewno nie miała by winrate dochodzącego do 60% na niektórych serwerach.