Riot buffuje TRZY OP postacie! Wszyscy oszaleli!

Chyba nikt nie spodziewał się buffów dla tej trójki, a to jeszcze nie koniec! Lista bohaterów będzie znacznie większa! ...

Nadchodzące trzy buffy!

Nasz ukochany Andrei „Meddler” van Room opisał kilka potencjalnych zmian, jakie rzekomo mają wejść w patchu 7.15, na którym będą się tegoroczne Mistrzostwa w League of Legends!. Będą one dość niestandardowe, ponieważ skupią się na niewielkich zmianach dostarczonych do dużej liczby bohaterów.

Nic w tym nie byłoby dziwnego, gdyby nie fakt, że Riot postanowił wzmocnić pewne postacie, które i tak już są w moim odczuciu bardzo silne. Mowa tutaj o Miss Fortune, Nasusie i Lux!


Nasus otrzyma bliżej nieokreślone wzmocnienie dla jego „E” oraz silne skrócenie czasu odnowienia na jego Q, podczas używania super umiejętności. Miss Fortune też mocno odczuje swoje nowe zmiany, jej prędkość ataku ma być znacznie większa! Z kolei Lux zostanie poprawiona pod względem jej teamfightów! Nie do końca wiadomo, co to może oznaczać, jednak niektóre źródła donoszą, że możliwe będzie zwiększenie zasięgu działania jej E oraz wartość tarczy z W.


Jakie są Wasze wrażenia?

Co o tym myślicie? Czy według Was są to zmiany niezbędne? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.