Skille Nowego Warwicka – Prosimy o Brawa!

Przerośnięta Wiewiórka małymi krokami wkracza na Summoner's Rift! Jesteście ciekawi jego umiejętności? Przedstawiam wam Skille Nowego Warwicka! ...

Już są!

Z ogromną przyjemnością przedstawiam wam filmik, ukazujący umiejętności nowego Warwicka! I znów jestem z siebie dumny, bo wiedziałem, że końcowa scena z cinematicka będzie odwzorowana w grze! Chodzi mi oczywiście o ten cudowny skok, który jest jego Ultem!

[advert id=”63379"]

Riot postanowił bardzo skomplikować proces ujawniania informacji o wszystkich zmianach w nowym Wilku i dlatego póki co dysponujemy tylko tym filmikiem. Nie chcę przesadnie interpretować tego video i starać się wywnioskować dokładne działanie tychże skille, to pozostawiam wam do oceny indywidualnej.

Zanim zaczniemy oglądać, chciałbym wspomnieć o jego sylwetce. Trochę zdziwiła mnie jego forma, z daleka wygląda jak wiewiórka – przepraszam, jeśli to kogoś zabolało (heh).

[a[advert id=”63379"]p>

Skille Nowego Warwicka!

Warwick, the Uncaged Wrath of Zaun

Warwick, the Uncaged Wrath of Zauninfo –> http://riot.com/2iaksQU

Publié par League of Legends sur mardi 10 janvier 2017

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.