Spytaj Riot: Harrowing?

Tym razem nowa odsłona "Spytaj Riot" porusza tematy Opowieści z Rift, skórek w równoległych światach, mechanikę bohaterów i obecny stan Kindred. ...

Harrowing

Tym razem nowa odsłona „Spytaj Riot” porusza tematy Opowieści z Rift, skórek w równoległych światach, mechanikę bohaterów i obecny stan Kindred.

Co się stało z Harrowing?

Harrowing i powiązane z nim horrory (Czarna Mgła, Wysypy Cienia) wciąż czają się w cieniu, tyle, że już nie tylko podczas Halloween. Chcieliśmy oddzielić sezonowe wydarzenia od kanonicznej fabuły, więc wprowadziliśmy Opowieści z Rift. Innymi słowy, Harrowing to przerażające zjawisko, które może wydarzyć się o każdej porze roku, bezpośrednio wpływając na znajdujących się w świecie Runeterry. Opowieści z Rift to sezonowe wydarzenie w czasie Halloween, podczas którego pojawiają się nowe skórki, Klasyczne skórki powracają ze skarbca, a historia jest trochę inna każdego roku. W 2016 pojawiło się pierwsze wydanie Opowieści z Rift: Teemonologia. Choć Teemonologia była teatralnie diaboliczna, opowieść z Rift może przybrać jakąkolwiek formę horroru. Także… kto wie, jaka będzie historia w tym roku…

kantayams, autor, skórki

Jak skórki mają się do uniwersum League? Są tylko cosplayem? Czy są równoległymi światami?

Skórki istnieją dla nas jako interpretacje alternatywnych światów, swego rodzaju karmiczne reinkarnacje. Próbujemy przenieść rdzeń bohatera do nowego świata i zapytać „co by było, gdyby?”. Niektóre rzeczy się zmieniają, inne zostają takie same, ale aspekt bohatera wciąż pozostaje rozpoznawalny.

Thermal Kitten, starszy scenarzysta

Czy nie martwi was, że aktualizacje bohaterów i nowe tryby gry zużywają fajne mechaniki na starych bohaterów albo sprawia, że ciężej jest stworzyć nowych bohaterów?

Szczerze mówiąc absolutnie nas to nie martwi. Cenimy sobie starych bohaterów tak samo jak i nowych. Chcemy, żeby wszyscy nasi bohaterowie mieli fajną i unikalna mechanikę.

Poza tym wciąż są tony mechanik, których nadal nie mamy w grze. Nie skończyły nam się jeszcze pomysły i nie wydaje nam się, że szybko to nastąpi.

Reav3, główny producent ds. bohaterów

R E K L A M A

Co Riot myśli jeśli chodzi o stan Kindred?

Nasza ostatnia mini-aktualizacja Kindred odniosła sukces w zmienieniu ich roli ze zwadźcy w środkowej części meczu na skalującego prowadzącego stwarzającego zagrożenie w późnej fazie gry. Mimo, że niekoniecznie idzie im teraz źle, ich zestaw umiejętności mógłby zostać trochę podrasowany, żeby pomóc im znaleźć miejsce w obecnej mecie.

Mini-aktualizacja sprawiła, że Kindred stracili pewne aspekty rozgrywki, które lubili starzy wyjadacze, w szczególności ich umiejętność rozprawiania się z twardszymi bohaterami. Przy ostatnich cyklach prac rozważaliśmy wzmocnienie Kindred, ale ukończenie ich projektu musiało ustąpić miejsca innym systemom, które wymagały naszych zasobów. Jednakże wydaje się, że właściwym krokiem jest sprawdzenie różnych kierunków, które przywróciłyby dawna odczucia z gry Kindred i poprawiły jakość gry z wykorzystaniem systemu nagród Znaku Wiecznych Łowców.

Warto jednak podkreślić, że oczekujemy, że zrekonstruowane runy zmienią metę znacząco. Oznacza to, że będziemy musieli raz jeszcze spojrzeć na stan Kindred (jak i wszystkich innych bohaterów), gdy sytuacja się już ustabilizuje. Dlatego też Kindred nie zostaną zmienieni dopóki nie wprowadzimy zrekonstruowanych run.

Wav3Break, projektant gry, rozgrywka

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

17-sto letni maniak komputerowy. Z zamiłowania leśnik oraz support. Mentalny challenger, który od kilku lat walczy o wymarzoną platynę! Dodatkowo najlepszy chłopak na świecie oraz grafik komputerowy. Jeżeli poszukujesz grafika, to zapraszam do mnie: https://www.facebook.com/FoxStudio99/ Prace wykonywane wyłącznie odpłatnie!