Taric staje się mężczyzną – Full AD Plays!

Full AD Taric to poezja! Kontruje ogromną liczbę postaci! Dodatkowo dzięki swoim wrodzonym umiejętnością ratowania tyłka, będzie naszym wybawicielem! ...

Jego prawdziwy, pierwszy raz…

Taric kojarzy nam się głównie ze wspaniałym supportem. Ma on bardzo przystępną paletę umiejętności, które świetnie kooperują z mobilnymi postaciami, takimi jak np. Ezreal czy Lucian. Jednak jeśli jesteście wystarczająco szaleni, możecie spróbować swoich sił budując swojego Tarica pod Full AD!

[advert id=”63379"]

Klejnoty wpadające w oczy…

Jego pasyw działa tak świetnie w towarzystwie Full AD przedmiotów, że aż nie wiem jak to spójnie opisać! Wystarczy jedna zmiana swoich przyzwyczajeń i nagle nasz Taruś przechodzi ogromną metamorfozę w szarżującego na czele swej armii wojownika!

Teraz nie będziecie już zdobywać pokłonów od waszych sojuszników za wykonanie idealnego Ulta, to przejdzie do historii! Teraz zaczniecie wzbudzać respekt swoimi obrażeniami!

[a[advert id=”63379"]p>

Full AD Taric i reszta Swagowej ekipy!

UWAGA: W filmiku jest podłożony dość specyficzny Trap, który w pewnej minucie przyprawiał mnie o lekkie halucynacje – załatwcie sobie inny podkład dźwiękowy!

W poniżej kompilacji będziecie mieli okazję zobaczyć również zagrania innych bohaterów! Zapraszam!

R E K L A M A

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.